Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izle!
Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Aslı ve Ferhat'ın denize nazır yaptıkları aşk itirafları büyük ilgi gördü. Ferhat'ın söylediği 'Seviyorum ama gösteremiyorum yani' cümlesi yeni bölüme damga vuran sahnelerden biri oluyor. Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler haberimizde...
Magazin 7 Nisan 2018 - 10:27

Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı KanalD dizisinde heyecan ve aşk tam gaz devam ediyor. Yeni bölümde ikili deniz kenarında aşk tazeliyor ve romantik anlar yaşıyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izleme linki ve gelişmeler…

siyah-beyaz-ask-25-2-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aslı ile Ferhat'ın boşanma kararı, hamilelik haberi sonrası yeniden tartışılır. Aslı, Ferhat'ın iyi bir baba olmayacağını düşünür. Dahası ilişkileri için Ferhat'ın bir adım atmadığının farkındadır. Aslı, bebeğini aldırdığını düşünen Ferhat, tüm yaşananların kendisi yüzünden olduğunu düşünür. Aslı ise son anda vazgeçmiş ve bebeğini aldırmamıştır.

Ferhat'tan boşandıktan sonra bebeğini tek başına büyütmeyi planlayan Aslı, gizli gerçeği itiraf eder. Ferhat, Aslı'nın bu planı karşısında çılgına döner. Aslı'nın amacını sorgulamaya başlayan Ferhat, kendisinden ne istediğini söyler. Aslı'nın ise cevabı çok nettir. Sadece Ferhat'ı isteyen Aslı, mutlu bir evlilikten başka bir şey istememektedir.

Aslı'nın attığı adıma karşılık veren Ferhat, bebekleri hakkında hayal kurmaya başlar. İkili, eski günlerine dönmeye çalışırlarken, boşanma kararından da vazgeçerler. Bu haber başta Yiğit ve Suna olmak üzere herkesi mutlu eder. Aslı ile Ferhat, Yiğit ve Suna'yı ziyarete gider. Sokak ortasında silahlı saldırıya uğrayan Yiğit, herkesin şok olmasına neden olur. Yiğit'in vereceği ölüm kalım savaşı, tüm dengeleri değiştirir.

SİYAH BEYAZ AŞK 24. SON BÖLÜM İZLE

SİYAH BEYAZ AŞK 25. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

siyah-beyaz-ask-25-2