Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Ferhat'ı kaybetmek istemeyen Aslı, bebeğini aldırmadığını itiraf ediyor! Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak diye merak edenler soruyor: Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 2 Nisan 2018 - 23:22

Siyah Beyaz Aşk 24. son bölümde; Ferhat'ın operasyona gitmesine engel olmaya çalışan Aslı, bebeği aldırmadığını itiraf eder. Aslı, ikinci kez eline aldığı silahı bu sefer kime doğrultacak? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN GELDİ


Namık'ın değişen tavırlarına dayanamayan İdil, kapalı kapılar ardında intikam peşinde. İdil'in sabrını taşıran son damla ne olacak? Cüneyt ile yaptığı işbirliğinin sonu nereye varacak?

Baba olacağını öğrenen Ferhat yaşadığı dünyanın buna uygun olmadığını düşünürken, Yiğit onun yanında. Bebeğinin kalp atışını duyan Ferhat karanlık dünyasından çıkmak isterken Yiğit, Ferhat yüzünden karanlığa mı gömülecek?
Ailesinden geriye kalan tek kişi olduğu için Aslı, Jülide'ye dört elle sarılmışken, Jülide'nin karanlık yüzü yavaşça ortaya çıkıyor. Yıllar öncesinden Namık'la Jülide'yi buluşturan kirli geçmişte neler saklı?

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:34 - 08.04.2018