Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 24. son bölüm izle
Kanal D'nin en sık takip edilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yiğit ölüm kalım savaşı veriyor; Ferhat ile Aslı, kendi yollarını çiziyor. Aslı ile Ferhat'ın aşkı izleyicilerin diziyi takip etmesinde önemli etken... Yeni bölümde neler olacak? İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı...
Magazin 4 Nisan 2018 - 19:11

Başrollerinde güzel oyuncu Birce Akalay ile yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol dizisinde Aslı ve Ferhat cephesinde neler olacak? Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak? İşte yeni bölüm fragmanı…

SİYAH BEYAZ AŞK 25. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yiğit, düzenlediği operasyondan sonra Namık Emirhan’ın birlikte çalıştığı kaçakçıların hedefi haline gelir. Sokak ortasında silahlı saldırıya uğrar ve hayati tehlikesi devam eder. Ferhat, kardeşinin gözleri önünde vurulması karşısıdna deliye döner ve ne yapacağını bilemez. Kardeşinin intikamını almak için kolları sıvamaya hazırdır.

ask

Öte yandan Ferhat, Aslı ve karnındaki bebeğini de düşünmeye başlamıştır. Kendi ailesini güvende tutmak için yollarını ayırmaya karar verir. Yiğit’in eşi Suna’nın da önerisi aynı olur. Ferhat, Cüneyt’in karşısına çıkar ve uzun bir zamandır beklenen yüzleşme için harekete geçer.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM