Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izle
Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Aslı ve Ferhat, doğacak çocuklarını düşünerek hayatlarını yeniliyor. Çift hızlı ve karanlık geçmişini geride bırakabilecek mi? Kısacası mutlu olabilecekler mi? İte yeni bölüme dair ayrıntılar ve Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izleme linki haberimizde.
Magazin 14 Nisan 2018 - 10:09

Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Kanal D’dizisi Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Aslı ve Ferhat geçmişteki hayatlarını geride bırakmnak istiyorlar. Ancak bunu yapabilecekler mi? İşte gelişmeler ve Siyah Beyaz Aşk 25. son bölümü…

siyah-beyaz-ask-26-2-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 25. Bölümde Aslı ile Ferhat, ilk defa kendileri için harekete geçiyor!
Kaçakçılara düzenlediği operasyon sonrası hedef haline gelen savcı Yiğit, sokak ortasında vurulur. Bu olay Ferhat'ı perişan eder ve Yiğit apar topar hastaneye kaldırılır. Yiğit, daha önceden deşifre olduğunu öğrenmiştir ve bu olaya karşı hazırlık yapmıştır. Giydiği koruma yelek sayesinde bu olaydan yara almadan kurtulmayı başarır.

Ferhat, kardeşi Yiğit'in vurulmasından sonra hayatına dair yeni kararlar alır. Aslı ve çocuğunu düşünmek zorunda olan Ferhat, her şeyi arkalarında bırakacakları yeni bir hayata hazırlanır. Aslı'nın, uzun zamandan beri beklediği bu teklif nihayet gelmiştir.

Aslı'dan intikam almak için gelen yeğeni Jülide, ortalığı karıştırmaya devam eder. Namık Emirhan ile yaşadığı gizli ilişkinin yankıları sürerken, Vildan ile dışarı çıktığı gece gizli bir gerçek öğrenir. Vildan ile Ferhat'ın ilişki yaşadığını Aslı'ya anlatan Jülide, yeni problemleri beraberinde getirir.

Yeter ise Azad Dağıstan'ın öldüğü haberini alır. Bu haberle yıkılan Yeter, neler yaşandığını öğrenmek ister. Öldürülen Azad Dağıstan'ın yankıları sürerken, Yeter kendisine bırakılmış mektubu alır.

siyah-beyaz-ask-26-2-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 26. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Aslı ve Ferhat, doğacak çocuklarını düşünerek hayatlarını yeniliyor.
Aslı ve Ferhat, geçmişi arkada bırakarak yeni hayatlarında mutlu olmayı başarabilecekler mi?

siyah-beyaz-ask-26-2-3

SİYAH BEYAZ AŞK 26. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE!

Son güncelleme: 10:39 - 14.04.2018