Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayında Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayında Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izle!
Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayında Aslı ve Ferhat'ı yeni bölümde neler bekliyor? Kendileri için ilk kez bir şey yapacak olan ikili bunda başarılı olabilecek mi? İşte Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar..
Magazin 10 Nisan 2018 - 08:32

Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’u paylaştığı Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Son bölümde kaçakçılara düzenlediği operasyon sonrası hedef haline gelen savcı Yiğit, sokak ortasında vurulmuş ve bu olay Ferhat'ı perişan etmişti. İşte Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izleme linki…

siyahbeyazask26-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 25. Bölümde Aslı ile Ferhat, ilk defa kendileri için harekete geçiyor!

Kaçakçılara düzenlediği operasyon sonrası hedef haline gelen savcı Yiğit, sokak ortasında vurulur. Bu olay Ferhat'ı perişan eder ve Yiğit apar topar hastaneye kaldırılır. Yiğit, daha önceden deşifre olduğunu öğrenmiştir ve bu olaya karşı hazırlık yapmıştır. Giydiği koruma yelek sayesinde bu olaydan yara almadan kurtulmayı başarır.

Ferhat, kardeşi Yiğit'in vurulmasından sonra hayatına dair yeni kararlar alır. Aslı ve çocuğunu düşünmek zorunda olan Ferhat, her şeyi arkalarında bırakacakları yeni bir hayata hazırlanır. Aslı'nın, uzun zamandan beri beklediği bu teklif nihayet gelmiştir.

siyahbeyazask26-2

Aslı'dan intikam almak için gelen yeğeni Jülide, ortalığı karıştırmaya devam eder. Namık Emirhan ile yaşadığı gizli ilişkinin yankıları sürerken, Vildan ile dışarı çıktığı gece gizli bir gerçek öğrenir. Vildan ile Ferhat'ın ilişki yaşadığını Aslı'ya anlatan Jülide, yeni problemleri beraberinde getirir.

Yeter ise Azad Dağıstan'ın öldüğü haberini alır. Bu haberle yıkılan Yeter, neler yaşandığını öğrenmek ister. Öldürülen Azad Dağıstan'ın yankıları sürerken, Yeter kendisine bırakılmış mektubu alır.

 

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 07:32 - 12.04.2018