Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölümünde Cüneyt'i yakalayan Ferhat onu öldürecek mi? sorusu öne çıkan konu oluyor. Silahıyla vedalaşan Ferhat bu durumda ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar da haberimizde...
Magazin 12 Nisan 2018 - 07:50

Kanal D’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Cüneyt’i yakalayan Ferhat’ın onu öldürüp öldürmeyeceği büyük merak konusu oldu. İşte yeni bölüme dair gelişmeler ve Siyah Beyaz Aşk 25. son bölüm izleme linki…

siyah-beyaz-ask-26-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 25. Bölümde Aslı ile Ferhat, ilk defa kendileri için harekete geçiyor!

Kaçakçılara düzenlediği operasyon sonrası hedef haline gelen savcı Yiğit, sokak ortasında vurulur. Bu olay Ferhat'ı perişan eder ve Yiğit apar topar hastaneye kaldırılır. Yiğit, daha önceden deşifre olduğunu öğrenmiştir ve bu olaya karşı hazırlık yapmıştır. Giydiği koruma yelek sayesinde bu olaydan yara almadan kurtulmayı başarır.

siyah-beyaz-ask-26-3

Ferhat, kardeşi Yiğit'in vurulmasından sonra hayatına dair yeni kararlar alır. Aslı ve çocuğunu düşünmek zorunda olan Ferhat, her şeyi arkalarında bırakacakları yeni bir hayata hazırlanır. Aslı'nın, uzun zamandan beri beklediği bu teklif nihayet gelmiştir.

siyah-beyaz-ask-26-1

SİYAH BEYAZ AŞK 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

25. SON BÖLÜM İZLE