Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle
Başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un yer aldığı dizi Siyah Beyaz Aşk'ta Aslı ile Ferhat'ın aşkı dizi severleri ekranlara bağlıyor. Yeni bölümde neler olacağını merak edenler Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte diziye ilişkin son detaylar...
Magazin 16 Nisan 2018 - 22:48

Siyah Beyaz Aşk 26. son bölümde; Ferhat, Jülide'nin söylediklerinin doğru olup olmadığının peşine düşerken, bir yandan da Aslı'yı bu meseleden uzak tutmaya çalışır. Ancak, bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Eve geri dönen Cüneyt, Özge'yi kullanarak evde kalmayı amaçlar. Ancak Ferhat'ın bu konuda başka bir çözüm yolu olacaktır. Ferhat bir yandan da Cüneyt'e yardım eden köstebeğin peşindedir. Ferhat'ın bu yolda ulaşacağı kişi, onu şoke edecektir.

Ferhat'ın evden gitmesine mani olmak isteyen Namık'ın tercih ettiği yol başta Aslı olmak üzere evdeki herkesi şaşırtacaktır. Özge meselesi ile Aslı ve Ferhat'ın arasını açmayı planlayan Jülide hedefine ulaşacağını düşünürken, ev içerisinde kendisini bekleyen başka bir tehlikeden habersizdir.

Yiğit, Necdet cinayetinin arkasındaki sırrı çözmeye yaklaştıkça, önüne yeni engeller çıkar. Giderek Namık Emirhan ismine yaklaşan Yiğit hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır.

 

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:06 - 26.04.2018