Siyah Beyaz Aşk 28. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle

Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 28. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Yeni fragmanda Ferhat'ın Aslı'ya 'Bu adamı yaşatabilir misin yaşatamaz mısın? sorusu fragmanın öne çıkan sekansı oluyor. Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki ve yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı...

Siyah Beyaz Aşk 28. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk 28. Bölüm 2. Fragmanı geldi! Yeni bölüm fragmanında erhat, hayati tehlikesi süren kişinin tekrardan hayata tutunabilmesi için Aslı’dan yardım istiyor. Ferhat geçmişe sünger çekme sözünü tutamayacak mı? İşte yeni bölüm 2. fragmanı ve detaylar…

siyah-beyaz-ask-28-2-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 27. Bölümde Aslı ile Ferhat'ı önemli bir sınav bekliyor!
Aslı'dan, annesinin intikamını almak için hayatına birden bire dahil olan Jülide, planlarını devreye sokmaya başlar. Jülide, Namık Emirhan ile gizli kapılar ardında yürüttüğü aşkını da amaçları için kullanmaya hazırlanır. İlk olarak Vildan ile Ferhat'ın bir gece birlikte olduklarını öğrenen Jülide, Özge'nin babasının Ferhat olduğunu ortaya çıkarır.

Ferhat, bu gerçeği Aslı'dan saklamakta kararlıdır. Aslı'nın hamile olduğunu ve doğumdan sonra kendisine açıklayacağını dile getiren Ferhat, herkesin de ağzını bu konuda kapalı tutmasını ister. Yiğit ile Ferhat'ın yüzleşmesi, her zamanki gibi olaylı geçer. Yiğit, Ferhat'ın etrafındakilere zarar verdiğini söyler. Ferhat'ın tepkisi ise gecikmez ve Aslı'yı korumaya çalıştığını ifade eder. Yiğit, Ferhat'ın kaçak dövüştüğünü düşünür ve Aslı'ya gerçekleri itiraf etmesi gerektiğini belirtir.

Aslı ile Ferhat arasında beklenen yüzleşme gerçekleşir. Ferhat, Aslı'nın ne yaparsa onu terk edeceğini merak eder. Aslı, bu konuda oldukça nettir ve Ferhat'ın yalan söylemesi ilişkilerinin sonu olacağını söyler. Ferhat, ne yapacağını bilemez. Özge'nin kendi kızı olduğunu açıklaması, onun en büyük sınavı olacaktır. Aslı, Ferhat'ın kendisinden hiçbir şey saklamamasını ister. Üstelik Aslı, Ferhat ile Vildan arasında yaşananları merak eder. Ferhat, bu kez köşeye sıkıştığını anlamıştır ve gizli gerçeği açıklama noktasına gelmiştir.

siyah-beyaz-ask-28-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferhat ve Yiğit ile ilgili geçmişi bilen adamın hayatı, Aslı’nın ellerinde!

Ferhat, hayati tehlikesi süren kişinin tekrardan hayata tutunabilmesi için Aslı’dan yardım istiyor. Aslı ise adamı bu hale getiren kişinin Ferhat olduğunu düşünerek endişe içindedir. Ferhat, karanlık geçmişinin üstüne yeni bir sayfa açma sözünü bozacak mı? Ölümle burun buruna olan kişiyi Aslı kurtarmayı başarabilecek mi? Ferhat ve Yiğit ile ilgili geçmişte gün yüzüne çıkmayan hangi gerçekler var?

Özge'nin Ferhat'ın kızı olduğunu öğrenen Aslı, evden gitmeye karar verir. Ancak beklenmedik bir durum Aslı'nın gidiş planlarını bir süreliğine de olsa ertelemesine neden olacaktır. Ferhat ise Aslı'nın gitmemesi için elinden geleni yapar. Aslı ve Ferhat aşkı önlerindeki bu büyük sınavdan yara almadan geçmeyi başarabilecek midir?

Öte yandan Ferhat'ın, Yusuf'tan edinmek istediği bilgi tüm hayatını değiştirecek niteliktedir. Namık, Ferhat'ı Yusuf'tan uzak tutmak için elinden geleni yaparken, Ferhat giderek bu büyük sırra yaklaşır. Ancak bu yolda Ferhat'ın önüne hiç beklemediği bir engel çıkacaktır.

İntihar girişiminde bulunan Vildan'ın Ferhat ile ilgili umutları bitmiş değildir. Vildan'ın eve geri dönüşü, Aslı ve Ferhat aşkı üzerinde nasıl bir sonuç doğuracaktır? Abidin eve geri dönmek için Cüneyt'i yakalayıp Ferhat'a teslim etmenin planlarını yapar. Bu yolda destekçisi Gülsüm olacaktır. Cüneyt ise Jülide ile kurduğu yeni ittifakın sonuçlarından faydalanmak isterken, Abidin'in elinden kurtulabilmeyi başarabilecek midir?

SİYAH BEYAZ AŞK 28. BÖLÜM 2. FRAGAMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

s