Siyah Beyaz Aşk 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 27. son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk, 27. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Ferhat, Aslı’ya her şeyi itiraf edebilecek midir? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte diziye ilişkin son ayrıntılar...

Siyah Beyaz Aşk 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 27. son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk son bölümde; Ferhat, Özge sırrını Aslı'dan saklıyor olmanın ağırlığı altında giderek ezilir. Aşklarında böyle bir sırrın olmasını istemeyen Ferhat, Aslı'ya her şeyi itiraf edebilecek midir? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Aslı ise Jülide hakkında hiçbir şey bilmediğinin farkına varır ve yeğeninin geçmişini araştırmak ister. Jülide ve Vildan arasındaki yakınlık, Aslı'yı farkında olmadan Özge sırrını öğrenmeye yaklaştıracaktır. Ferhat, Aslı'yı Vildan'dan uzak tutmaya çalışsa da ikilinin yüzleşmelerine engel olması kolay olmayacaktır.

Yiğit, Necdet cinayetindeki sırrı çözmeye yaklaştıkça giderek karanlık tarafa geçer. Kardeşindeki bu değişimi fark eden Ferhat, Yiğit'i durdurmak için harekete geçtiğinde kendi geçmişi ile ilgili büyük sırra yaklaştığından habersizdir.

Yiğit'in adımlarını uzaktan izleyen Namık ise, Yiğit'in gerçeklere ulaşmasına engel olmak adına elinden geleni yapar. Ancak bu uğurda aldığı bir karar kendisinin bile hesap edemeyeceği bir duruma neden olacaktır.
Jülide ve İdil arasındaki gerginlik kimsenin tahmin edemeyeceği bir sonuç doğurur. Bu beklenmedik sonuca şahit olan sürpriz bir isim ise kurulacak yeni bir ittifakın habercisidir.

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM