Siyah Beyaz Aşk 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 28. son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk, 28. son bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin el değiştirmesi ve reytinglerin düşmesi nedenleriyle Siyah Beyaz Aşk'ın yakında final yapacağı iddia ediliyor. Başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un yer aldığı dizide Aslı ile Ferhat'ın aşkı dizi severlerden tam not almayı başardı. Son bölümde ise bu aşk büyük bir sınavdan geçiyor. İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanını merak ediyor.

Siyah Beyaz Aşk 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 28. son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünde; Özge'nin Ferhat'ın kızı olduğunu öğrenen Aslı, evden gitmeye karar verir. Ancak beklenmedik bir durum Aslı'nın gidiş planlarını bir süreliğine de olsa ertelemesine neden olacaktır. Ferhat ise Aslı'nın gitmemesi için elinden geleni yapar. Aslı ve Ferhat aşkı önlerindeki bu büyük sınavdan yara almadan geçmeyi başarabilecek midir? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Öte yandan Ferhat'ın, Yusuf'tan edinmek istediği bilgi tüm hayatını değiştirecek niteliktedir. Namık, Ferhat'ı Yusuf'tan uzak tutmak için elinden geleni yaparken, Ferhat giderek bu büyük sırra yaklaşır. Ancak bu yolda Ferhat'ın önüne hiç beklemediği bir engel çıkacaktır.

İntihar girişiminde bulunan Vildan'ın Ferhat ile ilgili umutları bitmiş değildir. Vildan'ın eve geri dönüşü, Aslı ve Ferhat aşkı üzerinde nasıl bir sonuç doğuracaktır? Abidin eve geri dönmek için Cüneyt'i yakalayıp Ferhat'a teslim etmenin planlarını yapar. Bu yolda destekçisi Gülsüm olacaktır. Cüneyt ise Jülide ile kurduğu yeni ittifakın sonuçlarından faydalanmak isterken, Abidin'in elinden kurtulabilmeyi başarabilecek midir?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM