Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 30. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 30. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Ferhat ile Namık Emirhan'ın yüzleşmesinde silahlar çekiliyor; Aslı, Ferhat'ın peşini bırakmıyor. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç'ın yer aldığı dizinin bu sezon final yaparak ekranlara veda edeceği iddia ediliyor. İşte merakla beklenen Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı...
Magazin 15 Mayıs 2018 - 19:50

Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölümünde; Ferhat ile Namık Emirhan’ın yüzleşmesinde, gizli gerçekler ortaya çıkar. Ferhat, babası Necdet’in katili olarak bildiği Namık Emirhan’dan intikam almak isterken, onun oğlu olduğunu öğrenir. Bu gerçek, Ferhat’ı yerle yeksan eder ve yıllardır büyük bir yalanın içine sıkışıp kaldığını fark eder. Ferhat, geçmişin intikamını almak için silahını çeker ve ateşler.

SİYAH BEYAZ AŞK’IN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Aslı, silah sesini duyar ve ormana gelir. Ferhat’ı engellemeye çalışsa da Aslı’yı zor bir sınav beklemektedir. Ferhat, Aslı’ya kendisinin umutsuz bir vaka olduğunu söylese de Aslı’nın ondan vazgeçmeye niyeti yoktur. Ferhat’ı bir başına bırakmayan Aslı, onu yaralarından tanıdığını bir kez daha hatırlatır.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.