Siyah Beyaz Aşk 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk için geri sayım başladı. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç'ın yer aldığı dizi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek. Siyah Beyaz Aşk'ın son bölümünde Namık’ın babası olduğunu öğrenen Ferhat, bu büyük gerçek ile yüzleşmek zorunda kalır. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Siyah Beyaz Aşk 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünde; Ferhat, Namık'a doğrulttuğu silahı indirmeyi mi tercih edecek yoksa Namık'ın cezasını kendi elleriyle mi verecektir? Açığa çıkan bu büyük sır Aslı ve Ferhat aşkı için de yeni bir sınav anlamına gelmektedir. Ferhat, Aslı dâhil çevresindeki herkesten uzaklaşmayı tercih edecekken, Aslı her şeye rağmen Ferhat'ı yalnız bırakmamak için elinden geleni yapacaktır. Aslı, Ferhat'ın yaralarını aşkları ile tedavi etmeyi başarabilecek midir? sorularının yanıtı yer aldı.

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Ferhat'ı sonsuza dek kaybettiğini düşünen Yeter'in kendi hayatı ile ilgili çok önemli bir gerçek ortaya çıkacaktır. Yeter'in herkesten sakladığı bu büyük sır nedir? İdil'in ortadan kaybolmasının polisler tarafından araştırılması Jülide'yi tedirgin eder. Cüneyt ile birlikte yeni bir başlangıç yapmanın planlarını kurarlar. Ancak bu yeni başlangıçtan önce Jülide'nin Aslı ile göreceği bir hesabı vardır. Jülide'nin intikam için gidebileceği son nokta neresidir?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM