Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah beyaz Aşk son bölüm izle! İşte 4. bölüm özeti…

Siyah Beyaz Aşk son bölümde yaşanan şaşırtıcı gelişmelerini ardından Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanı izleyici tarafından merak ediliyor. 4. bölümde Aslı tarafından bıçaklanan Ferhat, onun da kötü tarafa geçtiğini savunuyor; ikili arasında yeni bir hesaplaşma başlıyor. Siyah Beyaz Aşk son bölümü izleyemeyenler neler yaşandığını merak ederken, ekran karşısında dizinin keyfini çıkaranlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 4. son bölüm özeti...

Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah beyaz Aşk son bölüm izle! İşte 4. bölüm özeti…

Büyük beeğeni ile takip edilen Siyah Beyaz Aşk dizisisinin 4. bölümü bu akşam yayınlandı. Son bölümde Aslı ile Ferhat, bir arada vakit geçirdikçe ikilinin gizli duyguları da ortaya çıkmaya başlar. Siyah Beyaz aşk son bölümü ile izleyiciden tam not alırken, öte yandan da yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Yeni bölümde neler olacağının ipuçlarına ulaşmak isteyenler Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Dizinin yayın saatini kaçıranlar ise son bölümde yaşananları öğrenmek istiyor. Peki Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar…

siyah-beyaz-askic

SON BÖLÜM ÖZETİ

Siyah Beyaz Aşk 4. bölümde, Aslı tarafından bıçaklanan Ferhat, onun da kötü tarafa geçtiğini savunuyor; ikili arasında yeni bir hesaplaşma başlıyor!

Ferhat’tan gördüğü şiddet üzerine onu bıçaklayan Aslı’yı büyük bir yüzleşme bekler. Ferhat, Aslı’nın artık kendisini daha iyi anlayabileceğini savunur. Aslı ise bilerek öldürmediğini ve istese bunu yapabileceğini savunur. Ferhat, Aslı’nın da artık karanlığa adım attığını ve her şeyin daha farklı olacağını düşünür.

SİYAH BEYAZ AŞK 4. BÖLÜM İZLE!

Öte yandan Aslı ile Ferhat, bir arada vakit geçirdikçe ikilinin gizli duyguları da ortaya çıkmaya başlar. Aslı, Ferhat’ın geçmişini sorgulamaya başlarken, Ferhat’tan hiç beklemediği bir hamle gelir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

 

SİYAH BEYAZ AŞK 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Birini değiştiremediğin noktada kader tersine dönerAslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Loading...