Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm fragmanı yayında! Aslı Ferhat’ı vurdu mu? Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın 6. bölüm fragmanı yayında. Tanıtımda kapının ardında bekleyen kişiye ateş eden Aslı acaba Ferhat'ı mı vurdu? Güvenliği için bir dağ evine götürülen Aslı ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm izle İşte 6. bölüm fragmanı ve yeni bölümde olacaklar...

Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm fragmanı yayında! Aslı Ferhat’ı vurdu mu? Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dağ evine götürülen Aslı’ya ne olacak? Ferhat Aslı’yı koruyabilecek mi? Aslı kazayla Ferhat’ı mı vuruyor? İşte meraklA beklenen dizinin 6. bölüm tanıtımı ve 5. bölüm izleme linki…

siyahbeyazask6ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm’de Ferhat ile evlenmek zorunda kalan Aslı, ilk fırsatta normal hayatına dönebilmek için uygun zamanı beklemektedir.

Aslı'nın sarhoş olduğu gece onu öpen Ferhat, ona karşı ne hissettiğini sorgulamaya başlar. Gülsüm’ün doğum sancılarını duyan Aslı, oraya giderek ona yardımcı olur. Namık Emirhan, kendisine ihanet edenin kim olduğunu araştırmaya devam eder. Adamları arasında bir köstebek olduğunu düşünmeye başlar.

Ferhat'ın savcı kardeşi Yiğit ise Namık Emirhan'ın maskesini düşürmek için hamle yapmaya devam eder. Aslı ile baş başa kalan Yiğit, evliliğe zorlandığını ortaya çıkarmaya çalışır.

siyahbeyazask6ic2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferhat’ın peşindeki adamlar, Aslı’nın endişelenmesine sebep olur. Ferhat, Aslı’nın da güvenliği için bir dağ evinin doğru yer olacağını düşünür. Fakat Ferhat’ın peşindekiler, o gizli yeri bularak saldırı düzenler. Aslı, tek başına saldırganlarla mücadele ederken; Ferhat ona yardım edebilecek mi?

İŞTE 6. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

siyahbeyazask6ic1 Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah beyaz Aşk son bölüm izle! İşte 4. bölüm özeti... İlginizi Çekebilir Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah beyaz Aşk son bölüm izle! İşte 4. bölüm özeti... Siyah Beyaz Aşk konusu ve oyuncu kadrosu! Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler? İlginizi Çekebilir Siyah Beyaz Aşk konusu ve oyuncu kadrosu! Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?