Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ferhat vuruldu! Siyah Beyaz Aşk 7. son bölüm izle!

Siyah Beyez Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Siyah Beyaz Aşk 7. son bölümde Ferhat, peşinde olan adamlar tarafından vurulmuştur. Aslı'nın Ferhat'ı hastaneye yetiştirirken yaşadıkları bölüme damgasını vurmuştu. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni fragman geldi mi? 8. bölümde neler olacak? İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki ve özeti...

Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ferhat vuruldu! Siyah Beyaz Aşk 7. son bölüm izle!

Yeni sezonda yayın hayatına başlayan Siyah Beyaz Aşk bu hafta 7. bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Son bölüm izleyicilerden tam not alırken Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm yani 8. bölüm fragmanı izleyici tarafından bekleniyor. Yeni bölümde neler olacağının tüyolarını öğrenmek isteyen izleyciler 8. bölüm fragmanını araştırıyor. Son bölümde üyasında yıllar önce kaybettiği babasını gören Ferhat, ölüme yürümek üzere olduğunu düşünür. İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme yolları ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Siyah Beyaz Aşk 7. Bölümde Ferhat, uzun süredir kalbinde bulamadığı sevdayı Aslı’da bulabilecek mi? Siyah Beyaz Aşk son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM İZLE!

Ferhat, peşinde olan adamlar tarafından vurulmuştur. Ferhat’ın vurulduğu an yanında olan Aslı, hastaneye yetişebilmesi için her şeyini ortaya koymuştur.

Ferhat’ın hayati tehlikesi sürerken gördüğü rüya derin mana taşımaktadır. Rüyasında yıllar önce kaybettiği babasını gören Ferhat, ölüme yürümek üzere olduğunu düşünür. Rüyasında babasından duyduğu sözler, ona yaşamak için büyük bir sebep verecektir. Ferhat, uzun süredir kalbinde bulamadığı sevdayı Aslı’da bulabilecek mi?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Siyah Beyaz Aşk dizisi son bölümün bitmesi ile birlikte 6. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten 6. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Birini değiştiremediğin noktada kader tersine dönerAslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.