Sözcü Plus Giriş

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı: Yeni fragman geldi! Ferhat’ın ölüm tehlikesi üst seviyede…

Siyah Beyaz Aşk'ın gelecek bölümünde neler olacağına dair ipuçları arayan dizinin hayranları Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölümünde Ferhat'ın zor durumda kalacağı sahneler dikkat çekti...

null
Güncellenme: 13:41, 23/11/2017
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı: Yeni fragman geldi! Ferhat’ın ölüm tehlikesi üst seviyede…

Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölümünde Ferhat ölecek mi? Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı. 27 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 7. bölümünden ilk fragman yayınlandı ve Siyah Beyaz Aşk dizisi hayranlarının merak seviyesi arttı. Ferhat’ın bulunduğu zor durum ciddiyetini sürdürürken Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölümünün ikinci fragmanı da geldi. Ferhat bulunduğu zor durumdan kurtulabilecek mi?

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm'de Ferhat ile evlenmek zorunda kalan Aslı, ilk fırsatta normal hayatına dönebilmek için uygun zamanı beklemektedir.

Aslı’nın sarhoş olduğu gece onu öpen Ferhat, ona karşı ne hissettiğini sorgulamaya başlar. Gülsüm'ün doğum sancılarını duyan Aslı, oraya giderek ona yardımcı olur. Namık Emirhan, kendisine ihanet edenin kim olduğunu araştırmaya devam eder. Adamları arasında bir köstebek olduğunu düşünmeye başlar.

Ferhat’ın savcı kardeşi Yiğit ise Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için hamle yapmaya devam eder. Aslı ile baş başa kalan Yiğit, evliliğe zorlandığını ortaya çıkarmaya çalışır.

siyahbeyazask6ic2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferhat'ın peşindeki adamlar, Aslı'nın endişelenmesine sebep olur. Ferhat, Aslı'nın da güvenliği için bir dağ evinin doğru yer olacağını düşünür. Fakat Ferhat'ın peşindekiler, o gizli yeri bularak saldırı düzenler. Aslı, tek başına saldırganlarla mücadele ederken; Ferhat ona yardım edebilecek mi?

Yayınlanma Tarihi:12:21,