Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm neden yayınlanmadı?
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm neden yayınlanmadı?
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm neden yok? Siyah Beyaz Aşk 12. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kanal D ekranlarında her pazartesi yayınlanan dizi sevilerek takip ediliyor. Siyah Beyaz Aşk bu akşam ekranlara gelmedi. İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm neden yok? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman? diye soruyor. İşte detaylar...
Magazin 1 Ocak 2018 - 21:38

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm neden yayınlanmadı? Kanal D’nin dizisi Siyah Beyaz Aşk yeni fragmanında Aslı, “Ferhat sana teşekkür etmek istiyorum beni öldürmediğin için değil beni ölümün kıyılarında dolaştırıp çok şey gösterdiğin için. Henüz ölmediği için yaşadığını sanan milyonlarca insandan biriydim ben. Şimdi değiştim. Bir daha karşılaşır mıyız bilmiyorum.” diyor. İzleyiciler heyecanla yeni bölümü bekliyor. Peki Siyah Beyaz Aşk 12. yeni bölüm neden yayınlanmadı? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman? İşte soruların cevabı…

SİYAH BEYAZ AŞK NE ZAMAN?

Siyah Beyaz Aşk 8 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bu akşam dizinin yılbaşı olması nedeniyle yayınlanmadığı tahmin ediliyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Siyah Beyaz Aşk 11. Bölümde Aslı, Namık’ın herkesten sakladığı sırlarını ortaya çıkarmak için harekete geçiyor!

Ferhat’ın, yıllardır bir yalanın içinde yaşadığını öğrenen Aslı harekete geçmek ister. Yeter’den yılların hesabını soran Aslı, hiç beklemediği bir karşılık alır. Aslı, Ferhat ve ailesini korumak için suskunluğunu sürdürmeye devam eder. Aslı ile Ferhat, aralarındaki duvarları yıkmaya başlarlar fakat Aslı’nın, Yiğit’in yaşadığı eve gittiğini öğrenen Ferhat deliye döner. Aslı’yı yeniden ev hapsine mahkum eden Ferhat, büyük bir tehlikenin eşiğindedir.

Son güncelleme: 22:09 - 01.01.2018