Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk’ın 9. bölüm fragmanı geldi! Kardeşime sıkana sıkarım dayı! Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk’ın 9. bölüm fragmanı geldi! Kardeşime sıkana sıkarım dayı! Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm izle!
Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın 9. bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda en çok merak edilen konu Ferhat'ın kardeşine ne olduğu. Ferhat, evi taranan Yiğit'i bulabilecek mi? Aslı'nın Ferhat'a sufle verdiği sahne şimdiden çok konuşulmaya başladı. Siyah Beyaz Aşk 8. son bölüm izle! Pek, yeni fragmanda neler oluyor?
Magazin 8 Aralık 2017 - 09:02

Siyah Beyaz Aşk’ın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Aslı’nın Ferhat’a anlattırdığı masal yeni fragmanın en çok konuşulan olayı oldu. Ferhat’ın kardeşinin akıbeti ne olacak? Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm izle. İşte yeni fragman ve ayrıntılar haberimizde.

siyahbeyaz9

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 8. Bölümde Ferhat'ı ihbar eden Aslı'yı, büyük bir sürpriz bekliyor!

Namık Emirhan'ın düşmanı Şahin Cigal tarafından hayatları zindana çevrilen Ferhat ile Aslı, Gülsüm'ü kurtarmaya çalışırlar. Gittikleri evde tuzağa düştüklerini anlayan ikili, oradan kurtulmanın yollarını ararlar. Ferhat, kız kardeşi Gülsüm'ü kurtarmak için kısıtlı zamanının kaldığının farkındadır. Bu kez tek başına değildir ve en büyük destekçisi Aslı olacaktır.

siyahbeyaz9-3

Aslı ile Ferhat'ın birlikte hareket etmeleri, sonrasındaki büyük bir felaketin habercisidir. Aslı, Ferhat'ın herkese zarar verdiğini ve onunla ilişkisi olanları bambaşka insanlar haline getirdiğini savunur. Sert bir dille Ferhat'ı suçlayan Aslı, gerçekleri kardeşi savcı Yiğit'e de anlatır. Ferhat'ın tutuklanması, ikili arasında yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler.

siyahbeyaz9-2

İŞTE 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 9. Bölüm Fragmanı yayında! Ferhat, büyük bir öfkeye kapılarak dayısı ile karşı karşıya geliyor! Peki Ferhat’ın kardeşine ne oldu? Siyah Beyaz Aşk 9. Bölüm fragmanında ortalık karışıyor! Ferhat, evi taranan Yiğit’i bulabilecek mi?