Siyah İnci 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah İnci son bölüm izle! 9. bölüm özeti…

Siyah İnci 9. bölümü ile izleyicilere duygu yüklü dakikalar yaşattı. Son bölümün bitimi ile birlikte yeni bölümde neler olacağını merak edenler Siyah İnci 10. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümde Melek, Ildır’daki evini satıp çok beğendikleri sahildeki restoranı tutmuştur. Siyah İnci yeni fragman geldi. İşte son bölüm özeti ve izleme linki...

Siyah İnci 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah İnci son bölüm izle! 9. bölüm özeti…

Siyah İnci yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Son bölümde yaşana heyecana tanık olan izleyenler 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyorlar. Canan Demiroğlu, Aziz'i kızıyla, ona gerçekleri anlatmakla tehdit ettiği sırada kendi kızının hastaneye kaldırıldığı haberini alır. Siyah İnci 9. bölümde Irmak'ın durumu kritiktir ve kurtulur umuduyla başhekimle konuştuğundaysa hiç beklenmedik bir haber alır. Peki Siyah İnci yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm hakkında merak edilenler için ipucu alabileceğiniz Siyah İnci 10. yeni fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

 

SİYAH İNCİ 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ege'nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vural'ın Hazal'ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal'ın aşkını tepetaklak edecektir. old Film’in yapımcılığını üstlendiği, Erol Özlevi’nin yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi İstanbul ve Çeşme‘de geçen hikaye izleyici tarafından çok beğeniliyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Canan Demiroğlu, Aziz'i kızıyla, ona gerçekleri anlatmakla tehdit ettiği sırada kendi kızının hastaneye kaldırıldığı haberini alır. Irmak'ın durumu kritiktir ve kurtulur umuduyla başhekimle konuştuğundaysa hiç beklenmedik bir haber alır. Aldığı haber Canan'ı yıkıp perişan edecektir. Kenan'la konuşur ve kızını mutlu etmesini ister. Canan'ın tek amacı vardır artık, o da Irmak… Onun mutluluğu için yapmayacağı şey yoktur. Hiç çalmayacağı kapıları çalacak, hiç denemeyeceği yolları deneyecektir.

Melek, Ildır'daki evini satıp çok beğendikleri sahildeki restoranı tutmuştur. Hazal ve Melek açılış için hazırlıklara başlamışlardır. Bu yeni başlangıç anne kızın hayatlarında çok önemli kararlar aldıkları dönemin de başlangıcı olacaktır. Hazal, Kenan'la konuşacağını ve aralarında bir türlü sona ermeyen ihtirası, arzuyu ve özlemi bitireceğini söyler. Bunu yapmak için gerçekten kuvvetli bir sebebi olduğundan bahseder. Hazal artık kendine yeni bir yol seçmeye karar vermiştir. Bu yeni yolda yanında Kenan'a yer yoktur.. O artık Hazal Demiroğlu olduğu gerçeğini kabul etmiş ve o şekilde yaşamaya karar vermiştir. Melek de sadece kızının olduğu yeni bir hayat yolu seçmek üzere sürpriz adımlar atar.

SİYAH İNCİ 9. BÖLÜM İZLE!

Bütün bunlar olurken Ece babasına, Aziz'in hiç beklemediği kötü bir sürpriz hazırlamıştır. Aziz, Ece'nin bu tavrı karşısında büyük bir şok ve üzüntü yaşar.

Vural, Kenan'ı kardeşinden ve Hazal'dan uzak tutmaya çalışırken, hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır.

Ebru ve Halil, kendi çıkarları ve herkesten sakladıkları sırlarının ortaya çıkmaması için harekete geçerler. Olayları kendi lehlerine çevirmek adına fırsat kollamaya başlarlar. Fırsat Halil'in ayağına gelir. Edindiği yeni bilgi hem Demiroğullarının karşısnda elini ve konaktaki yerini güçlendirecektir. Ebru ise Kenan'a olan aşkı ve kıskançlığı ile, Demiroğlu Konağında kimsenin cesaret edemeyeceği çok büyük bir hamle yapar.

Loading...