Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 15. bölüm fragmanı yayında! Irmak ve Kenan evleniyor mu? Siyah İnci 14. bölüm izle!
Siyah İnci 15. bölüm fragmanı yayında! Irmak ve Kenan evleniyor mu? Siyah İnci 14. bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizisi Siyah İnci 15. bölüm fragmanıyla yayında! Yeni bölüm fragmanına Kenan'ın Ahmet'e söylediği 'Bunu kim yaptıysa bulacaksın ağabey!' cümlesi damga vurdu. İşte başrollerini Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman'ın yer aldığı Siyah İnci 14. bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 3 Ocak 2018 - 11:03

Başrollerini Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın paylaştığı Siyah İnci Dizisi’nin 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragman nefesleri kesti. Aziz Ağabey’in suçsuzluğunu ispatlamaya çalışan Kenan’ın Ahmet’e söylediği ‘Bunu kim yaptıysa bulacaksın ağabey! fragmanın can alıcı bölümlerinden biri oldu. İşte ayrıntılar…

ARTIK ESKİ VURAL YOK!

siyahinci15

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sevdiğini kurtarmak için ne kadar ileri gidersin?

Annesinin ölümünden çok etkilenen Vural, Hazal'ı öyle bir çıkmaza sokar ki artık geri dönülmesi imkansız bir yola girilmiştir.

Canan'ın kanlar içindeki bedenine bakan Ebru siren seslerini duyar. İlk şokunu atlattıktan sonra silahtaki parmak izlerini siler. Kaçmak niyetindedir ancak arkasından bir el ağzını kapatır ve onu kenara çeker. Ebru’nun elindeki silah ise kimsenin göremeyeceği bir yere düşer.

Vural ile birbirine giren Kenan, o sırada gelen telefondan Canan'ın öldüğünü öğrenir ve bu acı haberi Vural'a vermek zorunda kalır.

siyahinci15-5

Canan Demiroğlu'nun ölümü tüm konaktakileri yasa boğar. Irmak hastalığının pençesinde bir de annesinin ölümü ile baş etmek zorundadır. Kenan bu süreçte Irmak'a destek olmak için elinden geleni yapar.

Hazal Vural'ı teselli etmeye, artık onun yanında olacağını söylemeye çalışsa da Vural onu dinlemez. Eski Vural annesinin ölümüyle gitmiştir. Yeni Vural’ın gözünü ise intikam hırsız bürümüştür. Aziz Toprak ile restleşmeye evine gider.

Sinan annesinin ölümünün ardından yıkılmış haldeyken Defne ile de arası gittikçe açılır. Bu sırada Ebru taziye için konağa gelir. Ebru'nun gelişi Kenan ve Hazal'ın hiç hoşuna gitmez.

Kenan ile Hazal'ın görüntülerini izleyen Vural çıldırır. Üstüne eline annesinin cinayeti ile ilgili bir delil geçince işler çığırından çıkar. Vural bunun bedelini ödetmek için bir karar verir. Hazal'a bu görüntülerin hesabını sorarken bir teklif yapar. Kenan ya da Aziz’den biri hapse girecektir. İkisinin de kaderi Hazal'ın kararına bağlıdır. Seçim yapmanın ölümden beter olduğu bu durumda Hazal ne karar verecektir?

siyahinci15-6

 

Artık Eski Vural yok! #Siyahİnci @startv

Siyah inci (@siyahincidizisi__)’in paylaştığı bir gönderi ()

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kenan ile Hazal'ın görüntülerini izleyen Vural adeta deliriyor ve yeni bir plan hazırlığına girişiyor. Kenan Aziz’in suçsuzluğunu ispatlamak için Ahmet’i görevlendiriyor ve evine geri dönmesi için her şeyin yapılması talimatInı veriyor. Vural Hazal’ın her adımında kendisine daha çok yaklaşacağını düşünüyor. Irmak’la Kenan’ın evlenmesi bomba etkisi yaratıyor!

İŞTE 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI