Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal hayatını değiştirebilecek mi? Siyah İnci 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah İnci 16. son bölüm izle
Hazal hayatını değiştirebilecek mi? Siyah İnci 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah İnci 16. son bölüm izle
Siyah İnci 16. son bölüm yayınlandı. Yeni bölümde Hazal hayatını değiştirebilecek mi? sorusunun yanıtı 17. bölüm fragmanında aranıyor. Hazal, Vural'ın kendini kandırdığı gerçeği ile nasıl baş edecek? İzleyiciler Siyah İnci yeni fragman yayınlandı mı? sorusunun cevabını merak ediyor. İşte Siyah İnci yeni bölüm fragmanı, son bölümü izleme linki ve son bölüm özeti...
Magazin 18 Ocak 2018 - 23:34

Siyah İnci 16. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Hazal bunca zaman Vural'ın kendisini kandırdığını öğrenmiş ve bu durumu çözüp hayatını değiştirmek için hemen planlar kurmaya başlamıştır. Dizi tutkunları Siyah İnci yeni bölüm hakkında ipuçları edinmek için Siyah İnci yeni fragman yayınlandı mı diye soruyor. İşte Siyah İnci ile ilgili son gelişmeler…

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Canan Demiroğlu'nu Aziz'in öldürdüğüne inanmayan Kenan gerçek katilin kim olduğunu bulmak için Ahmet'i sıkıştırmaya devam ediyordur. Kenan'ın Ahmet'ten duyacağı haber üzerine herkesin bütün hayatı değişecektir.

Kenan'a olan aşkı yüzünden iyice sınırları aşan Ebru, hem Demiroğlu ailesine yakın olmak için hem de Defne'ye olan hıncından dolayı artık Sinan'a oynamaya başlar. İyice Ebru'nun ağına düşen Sinan'daki değişiklikler Defne'nin gözünden kaçmayacaktır.

Hazal elindeki büyük kozla Vural'ı mahkeme salonuna götürmeye ikna etmiştir. Ancak Vural için Hazal dosyası henüz kapanmamıştır.

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin ölümüyle iyice kontrolden çıkan Vural, Hazal’ı hayatının en zor kararıyla baş başa bırakır. Hazal babasının ismini verince Vural’ın da planı işlemeye başlar. Aziz polisler tarafından yakalanır ve Canan’ı öldüren baş şüpheli olarak sorgulanır. Soruşturmayı yürüten komiserin elindeki tüm deliller Aziz’i göstermektedir.

Diğer tarafta Kenan ile Irmak yıldırım nikahı ile evlenirler. Hazal ise Vural’la yaşadıklarını anlatmak için Kenan ile buluşur. Fakat Vural’ın ona hazırladığı sürprizden habersizdir.

Kenan’ın tek amacı ise Aziz’in suçsuzluğunu kanıtlamak, gerçek suçluyu ortaya çıkarmaktır. Peki düğümü çözecek tek kişi olan Ahmet, Ebru’yu ele verecek midir? Yoksa Kenan’a yine yalan mı söyleyecektir?

Son güncelleme: 09:09 - 19.03.2018