Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah İnci 17. son bölüm izle
Siyah İnci 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah İnci 17. son bölüm izle
Siyah İnci 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah İnci 17. son bölüm izle. Sinan’ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır. Hazal artık özgür peki ne yapacak? İzleyiciler Siyah İnci yeni bölüm ipuçları için yeni fragmanı izlemek istiyor. İşte Siyah İnci ile ilgili son gelişmeler....
Magazin 25 Ocak 2018 - 23:24

Siyah İnci 17. son bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin başrollerinde Hande Erçel ile Tolgahan Sayışman yer alıyor. Hazal artık özgür bir kadındır. Uzun zamandır beklediği özgürlüğüne kavuşmuş olsa da sabah uyandığında yaşadıklarıyla saniyeler içinde olsa hayatı yine bir an da kabusa dönecektir. Siyah İnci yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Siyah İnci ile ilgili bilinmesi gerekenler….

SİYAH İNCİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aziz ve Melek'in birlikte olabilmesinin tek yolu Melek'in Halil'den boşanmasıdır. Halil, Melek'ten boşanmak istemez. Aziz Halil'in zor günlerinden yararlanıp ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Hazal'ın boşanması Ebru üzerinde şok etkisi yaratsada, Ebru ilgi alanını değiştirdiği için bu haberin etkisinden çabuk kurtulur. Ebru'nun yeni ilgi alanı Sinan'dır ve yapacağı oyunlar karşısında Ebru'nun farklı yüzünü gören Sinan'ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır.

Aziz'in hapishanede hayatını kurtaran Rıfat'ın isteği üzerine Aziz, Melahat'i bulmak içn Kafes'i görevlendirir. Kafes, Melahat'in mahallesini bulur ancak Melahat'in aradığı kişi olduğuna karar veremez. Kafes, anlatılan kişiyle karşılaşmamış olmanın büyük şaşkınlığını yaşamaktadır.

Vural herkes için çileden çıkmış bir haldedir. Fakat Vural'ın yapacaklarını kestiremiyor olmak herkesi korkutmaktadır.

Hastaneden gelen telefonla kendini bir anda hastanede bulan Kenan ve Sinan, doktoru endişeli bakışlarıyla biraz daha gerilirler.

SİYAH İNCİ 18. BÖÜM YENİ FRAGMANI


SİYAH İNCİ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:17 - 29.01.2018