Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah İnci 18. son bölüm izle
Siyah İnci 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah İnci 18. son bölüm izle
Siyah İnci, 18. son bölüm yayınlandı. Vural, Kenan ve Sinan aldıkları haber karşında ne yapacaklar? İzleyiciler Siyah İnci yeni bölümde neler olacak sorusunun cevabını merak ediyor ve yeni fragman yayınlandı mı diye soruyor. İşte Siyah İnci ile son gelişmeler...
Magazin 1 Şubat 2018 - 23:49

Siyah İnci 18. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Irmak’ın durumuyla ilgili doktorunun söyledikleri herkesi bir anda şaşkına uğratır. Vural, Kenan ve Sinan aldıkları haber karşısında ne yapacaklarını bilemezler. Siyah İnci yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Siyah İnci son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

SİYAH İNCİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


Hazal babasını odasında usb takılı bilgisayar karşısında görünce neye uğradığını şaşırır. Annesine emanet ettiği ve içinde kimsenin ne olduğunu bilmediği usb şimdi babasının bilgisayarında takılıdır. Hazal, babasının gerçekleri öğrenmesi düşüncesiyle karşı karşıyadır.

Ebru Sinan’ın zaaflarından yararlanarak ev ve ulaşım sorununu da halletmiştir. Sinan’ın olayları anlayacağı ve kendisinden uzaklaşacağı korkusuyla yaşayan Ebru, Sinan’dan aldığı bir telefonla kalakalır.

Kenan yıllar sonra karşılaştığı sürpriz bir isimle her şeyi değiştirmeye karar verir ve hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Öte yandan her karşılaşmada bakışlarını yakaladığı Hazal ile ilgili de kafası karışmıştır.

Defne Sinan’ın davranışlarından şüphelense de Vural’ın ona söyledikleri karşısında daha çok hırslanır ve Sinan’daki değişiklik sebeplerini daha yakından takip etmeye karar verir. Hemen harekete geçer. Yaptığı görüşmeler sonunda Defne asıl amacını ele verir.
Meloş’ta herkes gibi Hazal’ın Kenan’a olan bakışlarını yakalamış ve Hazal’ın Kenan’a karşı devam eden aşkını anlamıştır. Meloş bu konunun peşini bırakmaz ve Hazal’ı onunda hoşuna gidebilecek bir yere götürür.

Vural’ın Kenan’dan kurtulmakla ilgili yaptığı yeni planlarının ortasında kalan Kenan, her şeyden habersiz durumun şokuyla sarsılır.

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 12:54 - 05.02.2018