Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 20. bölüm ile final yapıyor! Siyah İnci neden final yapıyor? Final izle!
Siyah İnci 20. bölüm ile final yapıyor! Siyah İnci neden final yapıyor? Final izle!
Star TV'nin dizilerinden Siyah İnci bu akşam 20. bölüm ile final yapıyor. Dizi severler Siyah İnci neden final yapıyor? sorusunun cevabını merak ediyor. Dizilerin bir bir reyting canavarına yenildiği günümüzde Siyah İnci dizisi ile ilgili çeşitli iddialar var. İşte Siyah İnci dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 15 Şubat 2018 - 20:21

Siyah İnci, reyting canavarına yenilen diziler kervanına katıldı. Başrollerinde güzel oyuncu Hande Erçel ile Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı dizi 20. bölümde final yapma kararı aldı. Siyah İnci dizisi neden bitiyor? sorusunun cevabı ise reytinglerin beklentileri karşılamaması. Öte yandan güzel oyuncu  Hande Erçel’in oyunculuğunun beğenilmemesi de dizinin bitiş nedenleri arasında gösteriliyor.

SİYAH İNCİ FİNAL İZLE

Kenan, Hazal’ın onu kaçırıyor olmasına anlam veremez. Hazal ise Kenan’dan duymak istediklerini duyana kadar onu bırakmaz. Hazal’ın soruları ve anlattıkları karşısında Kenan ne diyeceğini nasıl davranacağını bilemez.

siyah-inci-final

Ebru’nun planları tam da istediği gibi devam etmektedir. Bu yüzden Sinan’ı istediği gibi oynatabildiğine artık inanan Ebru, Sinan’ın üzerine gittiği gerçeklerden nasıl sıyrılacağını bilemez.Cenevre’ye gitmeden önce Kenan’la son kez yemeğe çıkan Irmak, geceyi teknede geçirmek ister. Kenan Irmak’ın bu isteği karşısında ne yapacağını bilemez.Vural, Hazal’dan ayrılmış olsada ondan vazgeçmediğini her fırsatta belli etmektedir. Vural, Hazal’dan vazgeçmediğini ve asla vazgeçmeyeceğini herkesi korkutacak bir pşlanla gösterir.

Hazal, Kenan’a olan aşkını artık belli etmekten kaçmaz. Bir sabah hazırladığı kurabiyelerle Kenan’a sürpriz yapmak için tekneye giden Hazal, beklemediği bir manzarayla karşılaşır.