Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah İnci 19. son bölüm izle
Siyah İnci 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah İnci 19. son bölüm izle
Siyah İnci 19. son bölüm yayınlandı. Vural, Kenan'dan kurtulmuş olmanın keyfini sürerken Kenan'ı karşısında görüncü dumura uğrar. İzleyiciler reyting canavarına yenik düşen Siyah İnci 20. final bölümü fragmanını merak ediyor. Siyah İnci final fragmanı yayınlandı. İşte Siyah İnci ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 8 Şubat 2018 - 23:44

Siyah İnci dizisi finalden bir önceki son bölümü yayınlandı. Final yaklaşırken heyecan iyiden iyiye arttı. Vural, Kenan’dan kurtulmuş olmanın mutluluğuyla kahvaltı ederken, bir anda çıkagelen Kenan’ı görünce ne yapacağını bilemez. Sinirden ateş püsküren Vural, Gencer’den bunun hesabını sorar. Peki Siyah İnci yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Siyah İnci ile ilgili son gelişmeler…

SİYAH İNCİ FİNAL FRAGMANI YAYINLANDI


Defne elindeki delillerle Demiroğlu ailesinden istediğini alacağından emindir. Sinan ve Vural Defne’nin sunduğu deliller karşısında deliye dönerler. Ebru hayalini kurduğu hayata sahip olduğunu düşünürken Defne’nin onu gerçeklerle yüzleştirmesinden hoşlanmaz. İnandığı gerçeklerle Sinan’a sahip olduğunu düşünen Ebru, Sinan’ın söyledikleri karşısında hayal kırıklığını uğrar. Tüm olanlar karşısında asla yılmaya Ebru yeni planlarını kurmuştur bile.

Irmak, Kenan’ın çocuklara düşkünlüğünü farkındadır. Hastalığından dolayı hep endişesi olan Irmak, doktorunun söylediklerinden sonra aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir. Hazal ve Kenan düğün hazırlıkları için tekneyi ayarlamışlardır. Hazal’ın anne ve babasını evlendirmek dışında kendi içinde yaşadığı başka bir heyecanı daha vardır. İçten içe Kenan’ın da ona karşı eski sevgisinin devam ettiğini düşünen Hazal, Kenan’ın onun hayatındaki yönlendirmesinden sonra hayal kırıklığına uğrar. Bu hayal kırıklığıyla çılgına dönen Hazal, ondan beklenmeyen bir şey yapar.

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 13:27 - 21.03.2018