Sözcü Plus Giriş

Siyah İnci 7. yeni bölüm fragmanı yayında! Siyah İnci son bölüm izle! 6. bölüm özeti…

Siyah İnci 7. bölüm fragmanı yayında! Siyah İnci 6. bölümü ile izleyicilere duygu yüklü dakikalar yaşattı. Son bölümün bitimi ile birlikte yeni bölümde neler olacağını merak edenler Siyah İnci 7. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümde Hazal bütün gerçeği, Vural’ın geçmişte kendisine neredeyse ikizi kadar benzeyen Naz’la evli olduğunu öğreniyor. İşte son bölüm özeti...

null
Güncellenme: 09:47, 06/11/2017
Siyah İnci 7. yeni bölüm fragmanı yayında! Siyah İnci son bölüm izle! 6. bölüm özeti…

Siyah İnci 7. yeni bölüm fragmanı yayında! Son bölümde yaşanan heyecana tanık olan izleyenler 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırıyorlar. Siyah İnci 6. yani son bölümde Irmak'ın rahatsızlığı Kenan'ın Hazal'dan intikam almak amacıyla başladığı bu ilişkiyi sorgulamasına sebep oluyor. Ancak Irmak'ın hastanede kaldığı gece Hazal'ın ağzından duyacağı şeyler, onu ayrılıktan vazgeçirip, Demiroğlu ailesinin karşısına çıkmaya, Irmak'la yaşadığı ilişkiyi itiraf etmeye yöneltir. Siyan İnci son bölüm izleme yolları haberimizde. Peki Siyah İnci yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından yayınlandı mı?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hazal'ın elinde tuttuğu fotoğraf, Vural'ın Naz'la çektirdiği fotoğraftır ve bu esnada Vural da içeri girer. Hazal fotoğraftaki kişinin nasıl olup da kendisine bu denli benziyor olduğunun hesabının sorar Vural'a. Aynı anlarda Kenan ise Irmak'ı uğurlamaktadır. O sırada Kenan'ın evinde olan Ece duruma müdahale eder ve sevdiği adamın birlikte olduğu kadını iyileştirmek, hayatta tutmak için mücadele eder. Diğer tarafta ise Hazal bütün gerçeği, Vural'ın geçmişte kendisine neredeyse ikizi kadar benzeyen Naz'la evli olduğunu öğrenecektir. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran Hazal öfkeyle evi terk eder. Aşağıda paylaştığımız linkten Siyah İnci son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. 8. bölümün kısa bir süre sonra yayında olması bekleniyor.

SİYAH İNCİ 6.BÖLÜM İZLE!

Soluğu annesinin yanında alacaktır. Ama Melek, kızıyla görüşmeye, konuşmaya yanaşmaz bir kez daha. Hazal çaresizce annesiyle konuşmaya çalışırken Demiroğlu ailesi Irmak'ın hastaneye kaldırıldığı haberiyle apar topar ayrılırlar evden. Hazal da durumu öğrendiğinde hastaneye gidecektir. Bu esnada Kenan, Vural ve diğerlerinin hastaneye geldiklerinden habersiz bir şekilde, Irmak'a refakat etmektedir.

Irmak'ın rahatsızlığı Kenan'ın Hazal'dan intikam almak amacıyla başladığı bu ilişkiyi sorgulamasına sebep olur. Ancak Irmak'ın hastanede kaldığı gece Hazal'ın ağzından duyacağı şeyler, onu ayrılıktan vazgeçirip, Demiroğlu ailesinin karşısına çıkmaya, Irmak'la yaşadığı ilişkiyi itiraf etmeye yöneltir. Kenan ve Irmak ikilisi hiç beklenmedik bir şekilde Demiroğlu ailesinin karşısına çıkacak, ilişkilerini itiraf edeceklerdir. Üstelik Kenan işi bir adım daha öteye taşır ve Hazal'ı çileden çıkaracak bir adım daha atar bu ilişkide. Melek'in yeni işe başladığı lokantada ise hiç beklenmedik bir misafiri vardır. Melek bu beklenmedik misafirin karşısına çıkarken, kızı Hazal'da Kenan'la yüzleşecektir.

 

SİYAH İNCİ 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

 

 

 

Ege’nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vural’ın Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal’ın aşkını tepetaklak edecektir. old Film'in yapımcılığını üstlendiği, Erol Özlevi'nin yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi İstanbul ve Çeşme‘de geçen hikaye izleyici tarafından çok beğeniliyor.

Yayınlanma Tarihi:23:24,