Siyah İnci 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Siyah İnci Hazal’dan alınıyor!

Star Tv'nin sevilen dizisi Siyah İnci 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölüme Hazal'ın dramatik anları damga vuracak gibi görünüyor. Annesinin baskısı altında kalan Hazal ne yapacak? Kenan siyah inciyi denizin derinliklerine mi yollayacak? Son bölümde Siyah İnci Hazal'dan alınıyor. İşte 8. bölümde olacaklar ve daha fazlası....

Siyah İnci 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Siyah İnci Hazal’dan alınıyor!

Başrollerini Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın paylaştıkları Siyah İnci’nin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Hazal annesine gerçekleri söylüyor. Peki bunun sonuçları ne olacak? Annesi Vural’la konuşacak mı? İşte Siyah İnci 8. bölümde yaşanacaklar ve daha fazlası…

siyahinci8-1

7. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kenan ve Hazal aşkı alevleniyor mu? Hazal ve Kenan farkında olmadan tekneyle kıyıdan uzaklaşırken, Vural onları görmüştür. Hala birbirlerini deliler gibi seven iki eski aşık, bunu itiraf edemeseler de, yaşayacakları büyük yüzleşme, bastırdıkları duygularını ve tutkularını depreştirir. Karısını, Kenan'ın yanında gören Vural adeta deliye dönmüş, onların peşine düşmüştür.

Kenan ve Hazal, kimsenin bilmediği, Kenan'ın inzivaya çekilmek için sık sık gittiği balıkçı kulübesine giderler… Patlayan büyük fırtına iki aşığın hem balıkçı kulübesinde, hem de bastırdıkları, açık edemedikleri, bitmeyen aşklarında mahsur kaldıkları, yüzleştikleri ve her göz göze geldiklerinde içlerindeki tutkunun alevlendiği bir gece geçirirler. Karısının bütün bir geceyi Kenan'ın yanında geçirmesi, Vural'ı perişan etmiş, kıskançlık ve öfke nöbetlerine sevk etmiştir.

siyahinci8-2

Fırtınalı gece hem şehri, hem de Kenan ve Hazal'ı esir etmiştir. Tıpkı denizde kopan fırtına gibi birbirlerine öfkelerini kusan, didişen, hiddetlenen iki aşık, sabaha karşı dinen fırtınayla birlikte durulmuş, başbaşa olmanın huzuruna, hasrete, aşka ve dinginliğe teslim olmuşlardır.

Ertesi sabah yayılan haber, hem Demiroğlu hanesine, hem de Melek ve Aziz'in yüreğine bomba gibi düşmüştür. Fırtına da alabora olan tekne ve kıyıya vuran iki ceset haberi, bütün öfkeleri, küslükleri ve hırsları ortadan kaldırmış, yerini endişeye bırakmıştır.

İki aşık geriye döndüklerinde, onları kıyıda, mecbur bırakıldıkları, hayat ve kaderleri karşılar adeta… Herkes sahildedir. Büyük bir yüzleşme beklemektedir ikiliyi… Hazal ve Kenan geri dönmüştür… İçlerine gömdükleri aşkları, yarım kalan hayatlarıyla beraber… Artık bir de ortak sırları vardır… Fırtınanın ardından doğan güneşi, aynı yatakta, koyun koyuna uyanarak karşıladıklarını kimseye söylememeye yemin etmişlerdir. Geçirdikleri gece, bir sır olarak dillerine ve kalplerine mühürlenmiştir.

İŞTE SİYAH İNCİ 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hazal, Vural’ın kendisine zorla sahip olduğunu annesine anlatıyor. Duygusal bir travma yaşayan Hazal’a kim yardım edecek? Kenan Sİyah İnci’yi Hazal’da alıyor. Kenan bu inciyi denize mi atacak? Bu aşk sonsuza kadar sulara mı gömülecek? İşte tüm bu sorular 8. bölümde yanıt bulacak…

Siyah İnci 8. yeni bölüm 2 fragmanı yayınlandı! Siyah İnci'de her şey bambaşka olacak... Siyah İnci 7. son bölüm izle! İlginizi Çekebilir Siyah İnci 8. yeni bölüm 2 fragmanı yayınlandı! Siyah İnci'de her şey bambaşka olacak... Siyah İnci 7. son bölüm izle! Hande Erçel'li Siyah İnci Dizisi'nin Yayın tarihi belli oldu! İlginizi Çekebilir Hande Erçel'li Siyah İnci Dizisi'nin Yayın tarihi belli oldu!