Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 15. yeni bölüm ne zaman? Siyah İnci bu akşam var mı? İşte yayın tarihi…
Siyah İnci 15. yeni bölüm ne zaman? Siyah İnci bu akşam var mı? İşte yayın tarihi…
Siyah İnci yeni bölüm bu akşam var mı? Siyah İnci bu akşam yayınlanacak mı, bu akşam var mı soruları izleyiciler tarafından soruluyor. Star TV yayın akışında Siyah İnci'nin tekrar bölümüne yer verdi. Siyah İnci 15. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Siyah İnci bu akşam neden yok sorusunun cevabı ve 15. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 4 Ocak 2018 - 17:26

Siyah İnci dizisinin hayranlarına kötü haber! Siyah İnci bu akşam neden yok? Siyah İnci yeni bölümü bu akşam yani 4 Ocak Perşembe akşamı yayınlanmayacak onun yerine dizinin tekrar bölümüne yer verilecek. Dizi severler Siyah İnci bu akşam var mı, neden yok? sorularını soruyor. Star TV’nin resmi internet sitesinde Siyah İnci yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı yer alıyor. Peki Siyah İnci 15. yeni bölüm ne zaman? İşte ayrıntılar…

SİYAH İNCİ YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Siyah İnci yeni bölümüyle 11 Ocak Perşembe 20.00’da Star’da yayınlanacak. Dizinin bu akşam yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmayacağı tahmin ediliyor. Öte yandan Siyah İnci 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Canan’ın kanlar içindeki bedenine bakan Ebru siren seslerini duyar. İlk şokunu atlattıktan sonra silahtaki parmak izlerini siler. Kaçmak niyetindedir ancak arkasından bir el ağzını kapatır ve onu kenara çeker. Ebru'nun elindeki silah ise kimsenin göremeyeceği bir yere düşer.

Vural ile birbirine giren Kenan, o sırada gelen telefondan Canan’ın öldüğünü öğrenir ve bu acı haberi Vural’a vermek zorunda kalır.

Canan Demiroğlu’nun ölümü tüm konaktakileri yasa boğar. Irmak hastalığının pençesinde bir de annesinin ölümü ile baş etmek zorundadır. Kenan bu süreçte Irmak’a destek olmak için elinden geleni yapar.

Hazal Vural’ı teselli etmeye, artık onun yanında olacağını söylemeye çalışsa da Vural onu dinlemez. Eski Vural annesinin ölümüyle gitmiştir. Yeni Vural'ın gözünü ise intikam hırsız bürümüştür. Aziz Toprak ile restleşmeye evine gider.

Sinan annesinin ölümünün ardından yıkılmış haldeyken Defne ile de arası gittikçe açılır. Bu sırada Ebru taziye için konağa gelir. Ebru’nun gelişi Kenan ve Hazal’ın hiç hoşuna gitmez.

Kenan ile Hazal’ın görüntülerini izleyen Vural çıldırır. Üstüne eline annesinin cinayeti ile ilgili bir delil geçince işler çığırından çıkar. Vural bunun bedelini ödetmek için bir karar verir. Hazal’a bu görüntülerin hesabını sorarken bir teklif yapar. Kenan ya da Aziz'den biri hapse girecektir. İkisinin de kaderi Hazal’ın kararına bağlıdır. Seçim yapmanın ölümden beter olduğu bu durumda Hazal ne karar verecektir?

Son güncelleme: 20:22 - 04.01.2018