Siyah İnci 13. bölüm yeni fragman geldi! Siyah İnci 12. son bölüm izle! Sensiz kaldığım her saniye…

Siyah İnci 13. bölüm yeni fragman geldi! Star TV dizisi Siyah İnci 12. son bölüm yayınlanmıştı. Kenan'ın Hazal'a söylediği romantizm dolu sözler yeni fragmana damga vuran olay oldu. Dizi tutkunları Siyah İnci yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. Siyah İnci son bölüm özeti, 13. bölüm yeni fragmanı ve son bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz....

Siyah İnci 13. bölüm yeni fragman geldi! Siyah İnci 12. son bölüm izle! Sensiz kaldığım her saniye…

Siyah İnci 13. bölüm yeni fragman geldi! Star TV'nin sevilen dizisi Siyah İnci’nin son olarak  12. bölüm yayınlanmıştı. Baş rollerinde yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel'in yer aldığı dizinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün yazıyor. Kenan’ın Hazal için söylediği sözler 13. bölüm fragmanına damga vuran anlar oluyor. Kenan, Irmak’ın fişini çekenin Ebru olduğunu öğrenir ve hesap sorar. Ebru bu hamle karşısında ne yapacak? Siyah İnci yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntıları derledik.

siyah-inci-fragman

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM İZLE

Hastalığının ölümcül olduğunu öğrenen Irmak, büyük bir yıkım yaşar… Hayatında ilk kez aşkı tatmışken, ömrünün son demlerini yaşıyor olmak, Kenan'dan, ailesinden, hayallerinden kopacak olmak darmadağın eder Irmak'ı… Tek isteği vardır… Son günlerinde de olsa sevdiği adama kavuşmak…

Kenan ise; Irmak'ın fişini çekenin Ebru olduğunu öğrenmiş, ona hesap sormuştur. Ebru iyiden iyiye köşeye sıkışmıştır. Fakat kolay teslim olmaya niyeti yoktur… Elindeki tek kozu olan Hazal ve Kenan'ın öpüşme görüntülerinin olduğu flash belleği kullanmaktan başka çaresi yoktur.

Vural'ın Hazal'a dair şüpheleri her adımda daha da artmakta, Hazal onun arkasından iş çevirdiğinden neredeyse emin olmaya başlamaktadır. Hazal ise, mutlu ve sadık eş rolünü oynamaya devam ederken, bir yandan da Jale ile birlikte Naz'ın akıbetini öğrenmek için araştırmalarına devam etmektedir.

Vural, Hazal'ın telefon dökümlerine ulaşır. Hazal'ın Kenan'la, Jale'yle olan tüm konuşmalarına ulaşmıştır Vural… Jale'nin, Hazal'la irtibata geçtiğinden emin olunca, hiç vakit kaybetmeden hamle yapar. Hazal ve Jale önemli bir delil elde etmişlerdir Naz'a dair… Vural ve Canan'ın ofisteki şüpheli konuşmaları, yerleştirdikleri böcekte kayıtlıdır. İkili önemli bir hamle için hazırlanırken, hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar… Siyah İnci yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Aziz, Kenan ve Irmak'ın nişanında elinde silahla Vural'ın karşısına dikilmiştir. Kenan dahil herkes şoktadır. Kimse beklememektedir böyle bir şeyi. Kenan Aziz'i durdurmaya çalışır ama başaramaz, Aziz oldukça kararlıdır. Üstelik Vural'ın da alttan almak, boyun eğmek gibi bir niyeti yoktur. Bu durum Aziz'i iyiden iyiye kızdırır. Tetiği düşüreceği esnada ona mani olup, Vural'ın hayatını kurtaran kişi, hiç beklenmedik biri olacaktır. Ebru ise bu karmaşanın arasında günlüğünü geri alacaktır. Fakat Hazal'ın bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ne pahasına olursa olsun Ebru'nun ipliğini pazara çıkaracaktır. Vural'ın başındaki dert, Aziz'le ve onun eline geçirdiği notla da bitmemektedir.

Defne, Vural'ın en büyük sırrını öğrenmiş, ona şantaj yapmıştır. Vural'ın, Defne'yi susturmak için isteklerini kabul etmekten başka şansı yoktur. Melek, nişanda olanlardan sonra kızı adına çok kaygılıdır. Kızının hayatı için endişe etmektedir artık. Bu konuda yardım isteyebileceği tek bir kişi vardır; Aziz. Kızını Demiroğlu ailesinde kurtarması karşılığında babası olduğunu birlikte açıklamayı teklif eder.

Kenan ve Hazal cephesindeyse mecburi bir iş birliği söz konusudur. İkili ne şekilde olursa olsun görüntülere Vural ve diğerlerinden önce ulaşmanın derdine düşmüşlerdir. Bu konuda birlikte hareket edip planlarını devreye koyarlar. Fakat görüntülerin peşinde gizliden gizliye plan yürüten bir tek onlar değildir.

Ebru da Irmak'ın fişini çekenin kendisi olduğunun anlaşılmaması için plan yapmış ve kimsenin haberi olmadan görüntülere ulaşmanın yolunu bulmuştur. Görüntülerin peşinde 4 farklı kişi vardır artık; Hazal, Kenan, Ebru ve Vural… Bütün bunlar olurken Jale'de, Naz'la ilgili önemli bilgiler toplamış, Vural'ın ona zarar verdiğine emin olmuştur. Durumu Hazal'la da paylaşır. Hazal, Naz'a ne olduğunu ortaya çıkarmak için oldukça kararlıdır. Bir yandan da herkesten gizli Jale'yle görüşür ve gerçeğin peşinde koşar.