Sözcü Plus Giriş

Siyah İnci yeni fragmanı yayınlandı! Siyan İnci 8. son bölüm izle! 9. bölümde neler olacak?

Siyah İnci yeni bölümde neler olacak sorusuna cevap arayan diziseverler, Siyah İnci yeni fragmanını araştırıyor. Siyah İnci 8. bölümü ile izleyicilere duygu yüklü dakikalar yaşattı. Son bölümde Melek kızıyla barıştıktan sonra onun Vural'la para için evlenmediğine bir kez daha emin oluyor. Yaşananların ardından Siyah İnci 9. yeni bölüm fragmanı geldi.Peki yeni fragman yayınlandı mı? İşte Siyah İnci son bölüm izleme yolları ve yaşananlar...

null
Güncellenme: 09:37, 21/11/2017
Siyah İnci yeni fragmanı yayınlandı! Siyan İnci 8. son bölüm izle! 9. bölümde neler olacak?

Siyah İnci'nin yeni fragmanı büyük bir merakla bekleniyor… Son bölümde yaşanan heyecana tanık olan izleyenler 9. bölüm fragmanı yayınlandı!. Her bölümü sürprize açık dizide son bölümde Hazal’ı gördüğü anda onun kendi kızı olduğunu anlayan Aziz, Melek’e hesap sormaya gittiği yerde, Hazal’la karşılaşınca, yıllardır hasret kaldığı kızına sarılmak ve kokusunu içine çekme imkanı yakalamıştır. Dizinin yayın saatini kaçıranlar haberimizden Siyah İnci son bölümü izleyebilirsiniz…

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Kenan ve Irmak evlilik yolunda… Hazal’ı gördüğü anda onun kendi kızı olduğunu anlayan Aziz, Melek’e hesap sormaya gittiği yerde, Hazal’la karşılaşınca, yıllardır hasret kaldığı kızına sarılmak ve kokusunu içine çekme imkanı yakalamıştır.

SİYAH İNCİ 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

SİYAH İNCİ 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Kenan ise hızla Irmak’la evlilik yoluna girmiştir. Bu haber duydukları anda hem Hazal’da, hem Demiroğlu hanesinde büyük bir şok ve yıkım yaratacaktır. Kenan aşklarının son nişanı olarak Hazal’ın boynundaki Siyah İnci’yi geri alır… O kolyenin hakedene takılmasını istemektedir.

Melek kızıyla barıştıktan sonra onun Vural’la para için evlenmediğine bir kez daha emin olmuştur.

Hazal çaresiz kaldığı anda itiraf eder annesine gerçeği… Vural’ın kızıyla zorla birlikte olduğunu öğrenen Melek, deliye döner. Bu sırrın Melek tarafından öğrenilmesi büyük yüzleşmelere ve hesaplaşmalara yol açacaktır…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fırtınalı gece hem şehri, hem de Kenan ve Hazal’ı esir etmiştir. Tıpkı denizde kopan fırtına gibi birbirlerine öfkelerini kusan, didişen, hiddetlenen iki aşık, sabaha karşı dinen fırtınayla birlikte durulmuş, başbaşa olmanın huzuruna, hasrete, aşka ve dinginliğe teslim olmuşlardır.

 

Ertesi sabah yayılan haber, hem Demiroğlu hanesine, hem de Melek ve Aziz’in yüreğine bomba gibi düşmüştür. Fırtına da alabora olan tekne ve kıyıya vuran iki ceset haberi, bütün öfkeleri, küslükleri ve hırsları ortadan kaldırmış, yerini endişeye bırakmıştır.

İki aşık geriye döndüklerinde, onları kıyıda, mecbur bırakıldıkları, hayat ve kaderleri karşılar adeta… Herkes sahildedir. Büyük bir yüzleşme beklemektedir ikiliyi… Hazal ve Kenan geri dönmüştür… İçlerine gömdükleri aşkları, yarım kalan hayatlarıyla beraber… Artık bir de ortak sırları vardır… Fırtınanın ardından doğan güneşi, aynı yatakta, koyun koyuna uyanarak karşıladıklarını kimseye söylememeye yemin etmişlerdir. Geçirdikleri gece, bir sır olarak dillerine ve kalplerine mühürlenmiştir.k karşıladıklarını kimseye söylememeye yemin etmişlerdir. Geçirdikleri gece, bir sır olarak dillerine ve kalplerine mühürlenmiştir.

İlginizi ÇekebilirSiyah İnci 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Siyah İnci Hazal'dan alınıyor!Siyah İnci 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Siyah İnci Hazal'dan alınıyor!

 

İlginizi ÇekebilirSiyah İnci konusu nedir? İşte Siyah İnci başrol oyuncuları ve oyuncu kadrosu!Siyah İnci konusu nedir? İşte Siyah İnci başrol oyuncuları ve oyuncu kadrosu!
Yayınlanma Tarihi:23:22,