Slava Snow’a Beren Tan şoku

Dünyaca ünlü gösteri şovu 'Slava Snow Show' Türkiye'deki ilk gösterisini Zorlu Performans Sahnesi'nde gerçekleştirdi.

Slava Snow’a Beren Tan şoku

Geceye Ebru Şallı’nın eski eşi Harun Tan’la olan evliliğinden olan oğlu Beren Tan’ın görüntülenme şoku damga vurdu. 6 Mart’a kadar sürecek şov programının ilki önceki akşam gerçekleşti. Oyunu izlemeye gelen ünlü isimler arasında Hakan Meriçliler, eşi Ayşe Acar ve Acar’ın eski eşi Cem Aydın’dan olan oğlu Ege ve kızı Defne’de vardı. Mutlu aile pozu veren Hakan Meriçliler ve Ayşe Acar “Her şey bizim için çok iyi” dediler.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

SAĞLIĞIM GAYET İYİ

Geçtiğimiz hafta domuz gribi teşhisi konulan oyuncu Barış Falay, görsel şovu izlemeye eşi Esra Ronabar ve oğlu Mavi Rüzgar’la katıldı. Falay, sağlık durumu hakkında “Çok şükür ki iyiyim. Domuz gribi teşhisini artık atlattık. Verilen ilaç tedavisi ve dinlenme yöntemiyle hastalığımdan kurtuldum. Eşim ve oğlumda çok iyi. Onlarla bu gece eğlenmeye geldik” açıklamasını yaptı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Barış Falay
Falay’ın oğlu Mavi Rüzgar ise gazetecilerin görüntü almasına “Baba ben görüntülenmek istemiyorum. Beni niye çekiyorlar” dedi. Barış Falay’sa gerilen oğluna “Abiler işlerini yapıyorlar” yanıtını vererek oğlunu sakinleştirmeye çalıştı.

MİKROFONU ISIRDI

Görsel şovu oğlu Leo ile izlemeye gelen Özge Özberk’in neşeli halleri dikkat çekti. Televizyoncuların uzattığı mikrofonu ısırarak neşe saçan Leo’yu annesi “İlk kez çekiliyor. Biraz şımardık” sözleriyle sakinleştirdi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Özge Özberk

BEREN ÇILDIRDI

Ebru Şallı geceye oğulları Beren ve Pars ile katıldı. Minik Pars annesiyle gazetecilerin karşısında poz verirken, Beren Tan kaçtı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Ebru Şallı - Beren
Şallı’nın 11 yaşındaki büyük oğlu Beren Tan yüzünü saklayarak “Beni çekemezsiniz. İstemiyorum, Allah Allah…” sözleriyle muhabirlere isyanda bulunurken, salon görevlilerine yüzünü kapattığı montunun altından ” Bana yardımcı olun, istemiyorum.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

İçeri girmem lazım” sözleriyle bağırdı. Basın mensuplarından kaçan Beren Tan’ı yetkililer zor sakinleştirdi.

Loading...