Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Soğuk hava Eda Taşpınar’a işlemedi
Soğuk hava Eda Taşpınar’a işlemedi
Sadece bronz teni ve şezlonguyla değil kendi adını taşıyan markasıyla da yakından tanınan Eda Taşpınar'ın son zamanlarda bir televizyon kanalıyla görüştüğü ortaya çıktı.
Magazin 20 Şubat 2017 - 07:43

Hakkında, bir sokak modası programı sunmak üzere özel bir kanalın yöneticileriyle masaya oturduğu şeklinde haberler çıkan Eda Taşpınar, yaptığı paylaşımlarla şimdiden bu programın havasına girmiş gibi görünüyor. Yaz kış ayırt etmeden günlük hayatına dair paylaşımlarda bulunan ve sokakta çekilmiş kareleri de seven Taşpınar’ın son paylaşımlarından biri yine sokakta çekilmiş bir fotoğraf oldu. Kalp emojisiyle paylaştığı fotoğrafta son derece çekici görünen Taşpınar’ın sutyen giymeyi tercih etmemiş olması da takipçilerinin dikkatinden kaçmadı ve Eda Taşpınar’ı bu cesaretinden dolayı tebrik eden çok sayıda takipçisi oldu. Eda Taşpınar’ın bu karesi, 11 binin üzerinde beğeni aldı.

eda-taspinar-ic