Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Somer Sivrioğlu kimdir? MasterChef Somer Sivrioğlu nereli?
Somer Sivrioğlu kimdir? MasterChef Somer Sivrioğlu nereli?
Somer Sivrioğlu, 1971 yılında İstanbul'da doğdu. Somer Sivrioğlu'nu Türkiye MasterChef yarışmasında jüri üyeliği ile tanıdı. Somer Sivrioğlu hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.
Magazin 31 Aralık 2018 - 13:45

MasterChef Somer Şef kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Usta aşçılığının yanı sıra köşe yazarlığı da yapan Somer Sivrioğlu dikkatleri ise MasterChef Türkiye programında yaptığı jüri üyeliği ile ülke çapında üne kavuştu. İşte Somer Sivrioğlu hakkında merak edilenler, kısa bir hayat hikayesi ve biyografisi…

somer-sivrioglu-nereli

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR? MASTERCHEF SOMER HAYAT HİKAYESİ…

1971'de İstanbul'da dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye'de kaldı. Ardından Avusturalya'ya taşındı. Restorancılığa annesinden aldığı eğitimler ile başladı. Uzun yıllar annesinin yanında çalışan Somer Sivrioğlu, öğrendiklerinin üzerine her geçen gün eklemeler yaptı. 25 yaşında kuzeni ile birlikte Sydney'de restaurant açtı. Köşe yazarlığı da yapan Somer Sivrioğlu , ayrıca radyo programı olan Lezzete Yolculuk'u sundu. En iyi et, en iyi restorant, en iyi lezzet ödülü gibi birçok dalda ödül aldı.