Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul’daki o isimden kötü haber! Tahir Ulubayrak kimdir?
Diriliş Ertuğrul’daki o isimden kötü haber! Tahir Ulubayrak kimdir?
Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisi ile ekranlarda olan Tahir Ulubayrak hastanede tedavi altına alındı. 14 gündür zor günler geçiren ünlü isim 20 gün içinde 14 kilo verdi...
Magazin 8 Ekim 2017 - 12:19

Oyuncunun 20 gün içinde 14 kilo verdiğini duyuran ünlü şarkıcı Onur Akay “Değerli oyuncu Tahir Ulubayrak, 14 gün önce rahatsızlanarak Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Dahiliye servisinde yatan Ulubayrak, 20 gün içinde 13 kilo verdi. Çok yüksek çıkan kreatin ve kalsiyumu düşüremiyorlar ve durmadan sıvı kaybı yaşıyor. Değerli oyuncumuz için dualarınızı eksik etmeyin.” notunu düştü.

dirilis-ertugrul

Tahir Ulubayrak kimdir?

Kurtlar Vadisi Pusu, Diriliş Ertuğrul, Küçük Gelin, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi” gibi çok sayıda dizi ve reklam filmlerinde oynayan Tahir Ulubayrak, sinema filmlerinde de rol aldı. Ulubayrak, en son geçtiğimiz Nisan ayında vizyona giren, “Azem 3: Cin Tohumu” isimli yerli korku filminde rol almıştı.

dirilis
Son güncelleme: 08:47 - 23.10.2017