Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Tolga Karel serbest bırakıldı
Oyuncu Tolga Karel serbest bırakıldı
Bir süredir Amerika'da bulunan oyuncu Tolga Karel, bugün Şikago'dan İstanbul'a gelişinde Atatürk Havalimanı'nda  pasaport kontrolünden geçerken hakkında açılan bir davada ifade vermediği gerekçesiyle polis tarafından gözaltına alındı. Sanatçı, 1 yıl önce trafikte yaşanan bir tartışma nedeniyle açılan davada ifade vermediği savcılığa götürüldüğünü söyledi. Karel, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 
Magazin 27 Nisan 2017 - 18:43

Trafikte tartıştığı kişinin şikayeti üzerine hakkında, İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’nde “Tehdit” suçundan dava açılan oyuncu Tolga Karel, ifadesi alınamadığı için hakkında çıkarılan yakalama kararı nedeniyle Amerika’dan geldiği İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı.

 

OYUNCUDAN AÇIKLAMA

Karel, “Bir yıl evvel trafikte bir tartışma olmuş. Ben bir yıldır burada olmadığım için savcı ifademi istemiş. Savcıya ifade veremediğim için ülkeye girerken memur beyler ifadeyi vermem açısından savcılığa götürecekler. İfademizi vereceğiz. Onun dışında bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Trafikte sen yol verdin, ben yol vermedim tartışmasından dolayı. Savcıya ifade verdikten sonra çıkacağız inşallah” dedi.

İfadesi için İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na çıkarılan Karel, Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakkında açılan dava kapsamında ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

DHA

Son güncelleme: 12:06 - 16.08.2017