Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru! Usta oyuncunun oğlu…

GORA filminde Tihulu karakterini canlandıran usta oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu Cem Korkmaz intihar etti. Cem Korkmaz, Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube'a içerik üreterek kendisini tanıtmış ve 400 bin'i aşkın takipçiye ulaşmıştı. İntihar haberini sosyal medya hesabından duyuran Cem Yılmaz ağabeyi Can Yılmaz 'maalesef doğru' dedi.

Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru! Usta oyuncunun oğlu…

Türkiye’nin komedyen Cem Yılmaz'ın G.O.R.A. filminde sık sık “Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim!” repliğini kullanan Tihulu karakterini canlandırmasıyla tanıdığı usta oyuncu Muhittin Korkmaz'ın oğlu Cem Korkmaz, Üsküdar’daki evinde  intihar etti.

CENAZE ADLİ TIP KURUMU’NA KALDIRILDI 

Kalorifer borusuna kendini asarak intihar ettiği ileri sürülen Cem Korkmaz’ın cesedi polis ve savcı incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

 

İntihar haberini sosyal medya hesabından duyuran Cem Yılmaz ağabeyi Can Yılmaz  “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz'ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum” ifadelerini paylaştı.

cem-korkmazzz

Cem Korkmaz, Cem Yılmaz’ın Gora filminde de rol alan sinema ve tiyatro oyuncusu Muhittin Korkmaz’ın oğlu.

tihulu_1312418_m

RECEP İVEDİK’TE DE OYNAMIŞTI

Korkmaz, son olarak Recep İvedik 4 filminde rol almıştı. Recep İvedik 4 filminde ‘cep herkülü’ olarak da bilinen oyuncu ile ilgili komedyen Şahan Gökbakar da Instagram hesabından bir mesaj paylaştı.

cem-korkmaz-recep-ivdedik

Şahan Gökbakar’ın mesajı şöyle: “Ahhhhh be güzel kardeşim…Hâlâ inanamıyorum böyle bir şey olduğuna. Anlayamıyorum!!! Acılı ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun…”

YOUTUBER CEM KORKMAZ OHA DİYORUM KANALINDAN AYRILMIŞTI

Cem Korkmaz aynı zamanda Youtuber olarak tanınıyor.  Korkmaz Youtube’deki “Oha Diyorum” kanalında hazırladığı videoları hazırlıyordu. Cem Korkmaz, geçtiğimiz yıl Youtube kanalından ayrılmıştı. Cem Korkmaz Youtube’a içerik üreterek 400 bin’i aşkın takipçiye ulaşmıştı.

 

Cem Korkmaz kimdir? Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Kormaz intihar etti! İlginizi Çekebilir Cem Korkmaz kimdir? Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Kormaz intihar etti!