Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Bermek’in Murat Başoğlu’na açtığı davanın gerekçesi belli oldu
Hande Bermek’in Murat Başoğlu’na açtığı davanın gerekçesi belli oldu
Temmuz ayının sonunda kendisine ait teknede evli öz yeğeni Burcu Başoğlu ile ensest birlikteliği görüntülenen Murat Başoğlu'na 14 yıllık eşi Hande Bermek'İn açtığı boşanma davasının gerekçesi belli oldu.
Edda SÖNMEZ
Magazin 11 Eylül 2017 - 11:17

Yarın sabah saatlerinde Kuşadası’nda gerçekleşecek olan dava anlaşmalı bir boşanma olduğu için muhtemelen ilk celsede sona erecek. Murat Başoğlu’nun ensest ilişkisinin gündeme getirilmeyeceği dava, ‘Şiddetli geçimsizlik ve evlilik birliğinin temelinde sarsılma’ gerekçesiyle açıldı.

DAVADAN SONRA BASIN AÇIKLAMASI

Türkiye’nin kilitleneceği bu davada Hande Bermek‘in avukatlığını Aslı Hatemi üstlenecek. Dava sonrası bir basın açıklaması yapması beklenen Hatemi’nin ne söyleceği ise merak konusu…

HANDE BERMEK BOŞANDIKTAN SONRA İLK OLARAK…

Ortaya çıkan haberlerle ilgili de tepkili olduğu konuşulan Hande Bermek’in daha fazla gündemde kalmamak için ‘Anlaşmalı boşanma’yı tercih ettiği konuşuluyor. Öte yandan Bermek’in boşandıktan sonra ilk iş olarak 13 yaşındaki oğlu Can’ın bu süreçten daha fazla etkilenmemesi için Bodrum’da yaşamaya  başlayacağı ve bu yüzden de oğlunun okulunun kaydını da İstanbul’dan Bodrum’da bulunan bir okula aldırdığı öğrenildi.

Son güncelleme: 09:53 - 13.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.