Harun Kolçak’ın durumu ciddiyetini koruyor

Harun Kolçak yoğun bakımda tedavisi devam ederken bir operasyon daha geçirdi.

Harun Kolçak’ın durumu ciddiyetini koruyor

Geride bıraktığımız günlerde aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Harun Kolçak hakkında yeni bilgiler var. Son olarak tedavi gördüğü hastanenin Başhekim’i Dr. Cengiz Bavbek, Kolçak’ın sağlık durumuna ilişkin, “Harun Kolçak, hastanemize ağır septik şok tablosunda getirilmiştir. Yapılan tetkik ve incelemelerde, mevcut lokal ileri tümör zemininde gelişen enfeksiyon nedeniyle genel durumun bozulduğu tespit edilmiş olup, acil bir şekilde ameliyata alınmıştır. Yapılan cerrahi müdahale sonrası, hastamızın halen hastanemiz yoğun bakım ünitesinde takip ve tedavisi devam etmektedir” ifadelerini kullanmıştı.

sibel 5

Harun Kolçak’ın yakın arkadaşı Sibel Bekenli bir an olsun Harun Kolçak’ın yanından ayrılmazken sosyal medya hesabından da Harun Kolçak’ın durumuyla ilgili bilgiler vermeye devam ediyor. Benekli’nin yaptığı son paylaşımsa tedavisi yoğun bakımda devam eden Kolçak’ın kısa süre önce yeni bir operasyon geçirdiğini söylüyordu. Harun Kolçak’ın yaşama sıkı sıkıya tutunduğunu söyleyen Sibel Bekenli, “Arkadaşlar Harun bir operasyon daha geçirdi ve benim canımın içi sıkı duruyor. Siz de durun ve dualarınızı esirgemeyin” notunu düşmüş.

sibel-ic

İLGİLİ HABERHarun Kolçak'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden ilk açıklamaHarun Kolçak'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden ilk açıklama

HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Harun Kolçak’ın sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı. Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek’in verdiği bilgiler aktarılan açıklamada, “Yapılan tetkik ve incelemelerde mevcut lokal ileri tümör zemininde gelişen enfeksiyon nedeniyle, genel durumunun bozulduğu tespit edilen ve 22 Haziran günü acil bir şekilde ameliyata alınan hastamızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır. Yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam etmektedir” denildi.