Onur Can Özcan’ın cansız bedenine ulaşıldı

Şile’nin İmrenli Koyu’ndan denize açıldıktan sonra bindikleri fiber teknenin batması sonucu denizde kaybolan Onurcan Özcan’ı (21) havadan ve denizden arama çalışmaları bu sabah saatlerinde yeniden başladı. Ekipler, az önce genç müzisyen Onurcan'ın cansız bedenine ulaştı.

Onur Can Özcan’ın cansız bedenine ulaşıldı

Alabora olan teknede bulunan 5 kişiden Recep Gülyıldırım hayatını kaybetmiş, aynı teknede bulunan Levent Sarı, Ulaş Sarı ve Hasan Ekşi sağ olarak kurtarılırken şarkıcı Onur Can Özcan’a ise ulaşılamamıştı.

resimid_5159943

Jandarma su altı arama kurtarma ekipleri, Sahil Güvenlik, Kıyı Emniyeti ve Şile Belediyesi can kurtarma ekiplerinin arama çalışmaları sırasında genç şarkıcının cansız bedenine ulaşıldı.

onurcan-ozcan

HERKES SEFERBER OLMUŞTU

DHA

DHA

Bir helikopterin de destek verdiği aramalarda acı haber geldi.

resimid_5159949

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Sualtı Arama Kurtarma Timi, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kıyı Emniyeti ekipleri, Şile Belediyesi Can Kurtaran ekipleri denizden ve havadan arama çalışmaları gerçekleştirdi.

resimid_5159950 Onurcan Özcan kimdir? Ölümüyle yasa boğan müzisyen Onurcan Özcan'ın şarkıları... İlginizi Çekebilir Onurcan Özcan kimdir? Ölümüyle yasa boğan müzisyen Onurcan Özcan'ın şarkıları...