Seren Serengil hapisten çıktı mı?

Gülben Ergen'in şikayeti üzerine hakkında verilen tedbir kararına uymadığı gerekçesi ile 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil cezaevinden çıktı.

Seren Serengil hapisten çıktı mı?

Gülben Ergen ile yaşadığı dava sürecinde  hakkında 3 günlük zorlama hapis cezası verilen Seren Serengil cuma günü Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na girdi. Cezasını çeken Seren Serengil saat 11.00 sıralarında cezaevinden çıktı. Açıklama yapmayan Seren Serengil, sevgilisi Yaşar İpek'in aracına binerek cezaevi önünden ayrıldı. (DHA)

SEVGİLİSİ YAŞAR’IN ARACINDAN PAYLAŞTI

Seren Serengil kendisini bekleyen araca bindikten sonra sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve şunları yazdı:

seren-serengil-ic

SEREN SERENGİL KİMDİR?

06 Nisan 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seren Serengil, Yeşilçam tarihinin gelmiş geçmiş en komik karakterlerini canlandıran Öztürk Serengil‘in kızıdır. Annesi Nevin Teoman ile babasının ayrılığına henüz 4 yaşındayken tanık olan Seren Serengil, annesinin yanında büyümüştür.

Seren Serengil, hayatı boyunca üç evlilik yaşamıştır. Seren Serengil‘in evlilik yaptığı kişiler;

2000-02: Ozan Kaçmaz
2002-05: Cengiz İmren
2006-10: Musa Aytun

Seren Serengil'in reklamsı hareketlerine Ayşe Mermer daha fazla dayanamadı! İlginizi Çekebilir Seren Serengil'in reklamsı hareketlerine Ayşe Mermer daha fazla dayanamadı!
Seren Serengil, sosyal medyada alay konusu oldu İlginizi Çekebilir Seren Serengil, sosyal medyada alay konusu oldu