Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan Konak’a silahlı saldırı iddiası!
İstanbul Ataşehir'de bir barda sahne alan ünlü şarkıcı Volkan Konak'a , "Sen vatan hainisin" diyen bir kişinin ateş açtığı iddia edildi. Saldırganın silahından ateşlediği kurşun barın tavanına isabet ederken ateş açan kişi korumalar tarafından vurularak etkisiz hale getirildi. Olayla ilgili açıklama yapan Konak, "Olayın benimle alakası yok" dedi.
Magazin 22 Şubat 2018 - 00:11

Volkan Konak’ın İstanbul Ataşehir’de sahneye çıktığı barın önüne gelen iki kişiden biri, sanatçı aleyhinde hakaretlerde bulunduktan sonra elindeki pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Olaydan sonra müşteri olduğunu belirten bir kişi saldırganlardan birini ayağından vururken, diğerine de darp etti. Kısa sürede olay yerine gelen polis, mekanı basan iki saldırganı hastaneye kaldırırken, müşteri olduğunu belirten kişiyi ise gözaltına aldı.

volkan2

Olay saat 23.00 sıralarında Ataşehir’de  sanatçı Volkan Konak’ın aynı zamanda 50’inci yaş gününü kutladığı barın önünde meydana geldi. İddiaya göre sanatçı Konak, sahnede şarkı söylediği sırada barın önüne otomobille gelen iki kişiden biri elinde pompalı tüfekle araçtan indi. Mekanın sahiplerinin akrabası olduğu öne sürülen İ.Ç. adındaki şüpheli iddiaya göre Volkan Konak’a hakaretler yağdırdıktan sonra “Vatan hainini, Volkan Konak’ı sahneye niye çıkardınız” diyerek havaya ateş açtı. Kısa süreli yaşanan paniğin ardından saldırganlar ile barın korumaları arasında arbede yaşandı. Bu sırada müşteri olduğunu belirten M.Y., kaçmaya çalışan saldırganlara müdahale etti. Çıkan arbede sırasında mekanı basmaya gelen saldırganlardan Ş.D. bu kişi tarafından tabanca ile ayağından vurulurken, İ.Ç. ise  darp edildi.

 

volkan

OLAYLAR GÜVENLİK KAMERASINDA 

Kısa sürede olay yerine gelen polis, M.Y’yi gözaltına alırken, saldırganlardan ayağından yaralanan Ş.D. ile darp edilen İ.Ç.’ya tedavileri yapılmak üzere hastaneye götürdü. Mekan önünde yaşanan olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

volkan4

KONAK: OLAYIN BENİMLE ALAKASI YOK

Bar önünde silahlı olayların yaşandığı sırada sahnede şarkı söyleyen Volkan Konak, konunun kendisiyle alakası bulunmadığını söyledi. Volkan Konak, “Ben sahnedeydim haberim bile yok. Böyle bir hadise yaşanmış. Burada birisi havaya ateş açmış gitmiş, bizimle alakası yok. Sahnede şarkı söylüyordum, alkollü olan mekanlarda olur böyle şeyler. Ailemde de çok üzgün, Yaş günümü var yaş günüme devam ediyoruz. Tüm dostlarım burada Polat burada, Ali Ağoğlu burada hepsi burada… Ailece sohbet ediyoruz yaş günümü kutluyoruz” dedi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. DHA

basliksiz-3

 

Son güncelleme: 16:40 - 03.04.2018