Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Son dönemin gündemdeki ismi İntizar’dan çarpıcı açıklama
Son dönemin gündemdeki ismi İntizar’dan çarpıcı açıklama
Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen ve bu ilişkiden dolayı velayet davasına konu olan şarkıcı İntizar, "Hakim, savcı, yargıç oldunuz. Cennet, cehennem oldunuz. Dut oldunuz, put oldunuz. İnsan olamadınız. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum" dedi. 
Magazin 7 Ağustos 2018 - 11:13

Son dönemde Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile olan ilişkisiyle gündeme gelen şarkıcı İntizar, sevilen Uşak’ın Sivaslı ilçesinde bu yıl ikinci kez düzenlenen ‘Gurbetçi Festivali’nde sahneye çıktı. Otelden sıkıldığını ifade eden İntizar, son dönemdeki gelişmelerle ilgili, “Şarkılar susarsa dünya biter, insanlık biter. Aşkla sevgiyle büyük bir edeple saygıyla hepinizi kucaklıyorum. Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı, bilmiyorum. Başka şansımız yok, sevmekten başka. En büyük sır; sevmek, koşulsuz sevmek. Öyle ya da böyle sevmek, sevmek ve sevilmek. Ne kötüler sarmış dört bir yanımızı. Ne ara bu kadar kötü ve çirkin olduk? Eyvahlar olsun. Hakim, savcı, yargıç oldunuz. Cennet, cehennem oldunuz. Dut oldunuz, put oldunuz. İnsan olamadınız. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz. Oysaki yılana bile zararım dokunmaz benim, kendi kalbim şahittir. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum” dedi.

Konser sonunda Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, İntizar’a çilek ve çiçek verdi. İntizar ise Başkan Sazlıgöl’e teşekkür etti.

resimid_5694531
DHA

 

Son güncelleme: 11:18 - 07.08.2018