Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Soner Olgun’a Seda Sayan sürprizi
Soner Olgun’a Seda Sayan sürprizi
Merit Park Hotel’deki Letafet’te bu hafta da Soner Olgun izdihamı yaşandı. Salonu tıklım tıklım dolduran sanatçıyı izlemeye gelenler arasında Seda Sayan da vardı.
Magazin 18 Mart 2019 - 15:57

Ünlü sanatçı Soner Olgun, Girne'deki Merit Park Hotel bünyesinde hizmet veren ‘Letafet Lounge Bar’daydı. Rezervasyonların günler öncesinden tükendiği gecede sesiyle ve sazıyla konuklarını mest eden Olgun'u, sanatçı dostu Seda Sayan da izledi. Sayan, kendisini sahneye davet eden Soner Olgun için, “Büyük usta… Çok ama çok değerli bir sanatçı. Ben de sizin gibi onun hayranıyım” dedi. Konukların isteğini kırmayan Sayan, Yıldız Tilbe'nin ‘Aşk laftan anlamaz ki’ adlı şarkısını seslendirdi.

SALONU KAHKAHAYA BOĞDU

Gecenin ilerleyen saatlerinde Soner Olgun, evliliklerinin kırkıncı yılını kutlayan bir çifti alkışladı. Sonra da kendisini izlemeye gelen bir grup nöroloji uzmanına dönerek, “Bir erkek veya kadın, 40 yıl aynı insanla evli olur da sinir sistemi nasıl sağlıklı kalır?” diye soran Olgun, salonu kahkahaya boğdu. Aynı sahneyi paylaştığı eşi