Soner Sarıkabadayı klibiyle ilgili konuştu

Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, 'Tekâmül' adını verdiği şarkısının tanıtımını yaptı. Seksi model Tamara Butikova ile kamera karşısına geçen şarkıcı, cesur sahneler için "Aslında daha cesur sahnelerimiz vardı ama yönetmeniz çıkardı" açıklaması yaptı

Soner Sarıkabadayı klibiyle ilgili konuştu

Etiler’deki ‘Sahne’ adlı mekanda radyocu ve gazetecilere şarkısını ve klibini tanıtan şarkıcı, kısa bir performans sergiledi. Nihat Odabaşı’nın imzasını taşıyan klipte Tamara Butikova ile cesur pozlar veren sanatçı, sahne performansından sonra kamera karşısına geçti. Yeni şarkıcı hakkında konuşan Sarıkabadayı, “Ben şarkımı çok seviyorum, herkesin seveceğini düşünüyorum. Yaptığım işin en iyisini yaptığıma inanıyorum, her zaman Allah’ıma güveniyorum” dedi. Klipte model Butikova ile verdiği cesur pozlar hakkında konuşan şarkıcı, “Klibi çekerken Nihat bana, ‘Sende gördüğümü insanların da görmesini istiyorum’ dedi. Ben de ona her zaman güvendiği için farklı bir şey ortaya çıktı, ben de çok farklı olduğunu düşünüyorum” dedi.

soner-ic2

DOĞRU ZAMANDA KISMETİM GELİR

‘Tekamül’ adını verdiği şarkısının olgunlaşmak anlamına geldiğini belirten şarkıcı, “Her zaman bu olgunluğumun üzerine koymaya çalışıyorum, kendi formumun daha da bulmaya çalışıyorum” dedi. Klipteki seksi pozların daha çok olduğunu belirten şarkıcı, “Daha ileri sahneler vardı, ancak Nihat bu sahneler fazla gelir diyerek çıkarmamızı istedi” dedi.

soner-ic-4

Seksi bir erkek olup olmadığı sorusuna yanıt veren Sarıkabadayı, “Seksi olmam gereken yerde öyleyim, ama şimdi size olamam” diyerek kahkaha attı. Uzun süredir aşk hayatında sessiz olan ve bu duruma bir yorum getiren şarkıcı, “Doğru zamanda ortaya çıkarmak önemli, ben de bunun için doğru zamanın gelmesini bekliyorum. Her insan kendi kısmetini arıyor, doğru zaman olmadığı için karşıma çıkmıyor herhalde” dedi.

soner-ic-3