Songül Karlı, katıldığı programda eski eşiyle ilgili ciddi açıklamalarda bulundu

Altı yıllık eşinden tek celsede boşanan Songül Karlı, biten evliliği hakkında konuştu. Değeri milyon TL'yi bulan 17 dönümlük arsasının gizemli bir şekilde elden çıkarıldığını ve arsanın akıbetini bilmediğini söyleyen Karlı'nın açıklamaları kafaları karıştırdı

Songül Karlı, katıldığı programda eski eşiyle ilgili ciddi açıklamalarda bulundu

Duymayan Kalmasın adlı programa katılarak biten evliliği hakkındaki soru işaretlerini kafalardan silmek üzere açıklamalarda bulunan Karlı, her ne kadar pek çok detayı gizlemeye çalışsa da yaptığı açıklamalarla adeta magazin gündemine damga vurdu. İşte Songül Karlı’nın açıklamalarından öne çıkan detaylar:

songul-sli

Songül Karlı, eşi Metin Yüncü’nün kendisini iki ay aramadığını ileri sürdü. Yüncü, Karlı ile evlendiğinde adını bir gemiye vererek jest yapmıştı. Karlı’nın eşi sık sık kıskançlık haberleriyle gündeme geliyordu.

“HAMİLEYİM DEDİM SEVİNMEDİ, BEBEĞİ ALDIRDIM”
2012 yılında sunduğu evlilik programında canlı yayın sırasında nikâh masasına oturan Karlı, “Çok fedakâr bir kadınım, bu yüzden büyük bedeller ödedim. Hep başkalarını kendimden çok düşünüyorum” dedi. Metin Yüncü’den “Hamileyim” dediğinde sevinmediği için bebek aldırdığını anlatan sanatçı, eşinin kendisini dolandırdığı iddiasıyla ilgili de “Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?” diyerek söylentilerin asılsız olduğunu öne sürdü. Ancak güzel türkücü satılan arsasıyla ilgili ortaya atılan iddialar sorulduğunda ise “Evet 17 dönümlük ipotekli bir arsam kayıp. Trilyonlar değerinde… Ama Metin ‘Arsadan haberim yok’ dedi, ‘Çocuğumun ölüsünü öpeyim, Sezai yaptı ben de bilmiyorum’ dedi ve ailesinin üzerine yemin etti. O arsa kimin hayatını kurtardı, kimlere o arsayla kıyaklar çekildi bilmiyorum” diye konuştu.

YÜNCÜ’NÜN ÇOCUĞU ONUN EVLİLİĞİNİ BİLMİYORDU

Karlı, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Çocuğuyla az vakit geçirdiğini iddia eden kişi keşke benim isteğimle çocuğunu görmeye gittiğini de söylese keşke. Kendimi yırttım ‘Gidip çocuğunu görmelisin’ diye. Benim ısrarlarım üzerine çocuğunu görmeye gitti. Metin Bey’in çocuğu bizim evimize hiç gelmedi. O zaten bizim evlendiğimizi bile bilmiyormuş. Eşim evi terk ettikten sonra iki ay boyunca aramasını bekledim. Daha önce de benzer şekilde evi terk etmeleri olmuştu.

Songül Karlı boşanma nedenini açıkladı İlginizi Çekebilir Songül Karlı boşanma nedenini açıkladı

 

Songül Karlı'dan üç şarkılık albüm İlginizi Çekebilir Songül Karlı'dan üç şarkılık albüm