Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Songül Öden’den, kalpli paylaşıma ağabey kardeş açıklaması
Songül Öden’den, kalpli paylaşıma ağabey kardeş açıklaması
Oyuncu Songül Öden (40), Instagram hesabından Ermeni asıllı İngiliz oyuncu Kevork Malikyan (74) ile fotoğraf paylaştı. Songül Öden fotoğrafa kalp emojisi koyunca aşk dedikoduları patlak verdi. Ancak açıklama gecikmedi.
Magazin 21 Ocak 2018 - 07:47

Oyuncu Kerem Alışık evliliğe giden ilişkilerini noktalayan Songül Öden, Instagram hikayesinde paylaştığı fotoğrafla akıllarda soru işareti uyandırdı. Songül Öden, İngiliz oyuncu Kevork Malikyan ile çektiği fotoğrafın ortasına kalp çizerek ‘Diyarbakır prensi’ notunu düştü. Songül Öden’in bu paylaşımı da aşk dedikodularının çıkmasına neden oldu.

songul-ic

‘KENDİSİYLE AĞABEY KARDEŞ İLİŞKİSİ DIŞINDA BİR YAKINLIĞIM YOKTUR’

Çıkan aşk dedikodularının ardından Songül Öden açıklama geldi. İşte Songül Öden’in açıklaması… “Dünden beri hakkımda çıkan haberleri şaşkınlıkla ve üzüntüyle takip ediyorum. Ağabeyim,meslektaşım ve memleketlim olan Kevork Malikyan'la birlikte paylaştığım fotoğrafın yorumlanış biçimi beni derinden üzdü… Kendisiyle ağabey kardeş ilişkisi dışında başka bir yakınlığım yoktur… Bu açıklamayı yapıyor olmak dahi benim için son derece yaralayıcıdır… Gerekli hassasiyeti göstermeniz dileğiyle… Saygılarımla”