Sonsuz Aşk’ görücüye çıktı!

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı başrollerini Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen'in paylaştığı 'Sonsuz Aşk' filmi, önceki akşam Cinemaximum Kanyon'da gerçekleşti. Davete birçok ünlü isim katıldı.

Sonsuz Aşk’ görücüye çıktı!

Yapımcılığını Taff’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay Katıksız’ın yazdığı filminin oyuncu kadrosunda, Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya, Didem İnselel ve Ege Aydan gibi isimler yer aldı.

imane-elbani-murat-yildirim

MURAT YILDIRIM; AŞKIN GÜCÜNÜ GÖSTERDİK

Tüm oyuncu kadrosu ve birçok ünlü ismin katıldığı gala öncesi, başrol oyuncuları gazetecilerin sorularını yanıtladı. Filmde Can karakterine hayat veren Yıldırım, “İlk bölümü daha çok romantik komediye yakın ve ikinci bölümü de drama olan bir film yaptık. Filmde insanların ön yargısı olmadan birbirini sevebileceğini, zaman kavramının sınırlarını insanların kendilerinin belirleyebileceğini anlattık” dedi. Filmde en çok aşkın gücünün ele alındığını ve kendisinin filmde bir beyin cerrahını oynadığını söyleyen Yıldırım, aşkın, sonsuzluğun bir parçası olduğunu, sevginin de bu sonsuzluk içerisinde büyük bir yer kapladığının filmde görüleceğini ifade etti.

İMANE ELBANİ: BİZDE YALAN OLMAZ”

Aralık ayında evlendiği Faslı İmane Elbani ile gazetecilere poz veren oyuncu, Türkçesi kötü olan eşine tercümanlık yaptı. Başarılı oyuncu için yorumda bulunan Elbani, “Murat çok mükemmel bir oyuncu, kendisini ekranda da çok beğeniyorum” dedi. Faslı eşinin kendisinden dolayı ünlü olduğu haberlerine yanıt veren Yıldırım, “Elbani benimle tanışmadan önce de çok başarılı ve tanınan birisiydi, sadece burada biraz daha tanındı” dedi. Oyunculukta yasakları olmadığını belirten Yıldırım, “Ben eşime ve kendime yasak koyamam, bizler profesyonel insanlarız” dedi. Yakın arkadaşı Tolgahan Sayışman’ın düğününe gitmediği için arasının bozuk olduğu haberlerine tepki gösteren oyuncu, “Uzun zaman önceden belli olan programımız vardı, maalesef bunu iptal edemedik. Biz Tolgahan ile çok iyi arkadaşız, aramızda sıkıntı yok. Biz kendi aramızda zaten düğün yapmıştık, bizde yalan olmaz” dedi.

burak-ozcivit-fahriye-evcen

FAHRİYE EVCEN: “HAYATTA KENDİMİZİ KAYBEDİYORUZ”

Zeynep karakterine hayat veren ve gala gecesinde şık giyimiyle dikkat çeken Evcen, “Ben bu filmi bir umut filmi olarak adlandırıyorum, çünkü günümüzde hepimiz hayatın hengamesinde kendimizi kaybedebiliyoruz ama filmdeki iki karakter bunun farkına varıp sadece anı yaşamaya başlıyor. Bu filmden ben kendime dersler çıkardım ve seyirciyi de bir parça düşündürecek bir film oldu” dedi.

BURAK ÖZÇİVİT: “O BENİM BİR TANEM”

Almanya’da sade bir nişan töreniyle Fahriye Evcen’le nişanlanan Burak Özçivit, bu özel gününde nişanlısını yalnız bırakmadı. Tüm oyuncuların salona girmesi ile birlikte kamera karşısına geçen ikili, “Filmi daha önce izlemedik, ikimiz de çok heyecanlıyız” dedi. Set ekibinden sürekli haberler aldığını belirten yakışıklı oyuncu, “Fahriye’nin haberi yok, ancak ben çok iyi bir performans sergilediğini öğrendim” dedi. Aynı proje teklifi gelirse düşünebileceklerini belirten Özçivit, “Fahriye olduktan sonra seve seve, ben her zaman varım. O benim bir tanem, o sonsuz aşkım” diyerek, nişanlısına iltifatlar yağdırdı. Sağ elindeki yara bandı ile dikkat çeken oyuncu, “Sette ufak kazalar olabiliyor, önemli bir şey değil” diyerek salona girdi.

burak-sagyasar-hatice-sendil

HANDİCE ŞENDİL: HAMİLELİĞE ÇOK ALIŞTIM

8 aylık hamile olan Hatice Şendil, film galasına karnı burnunda haliyle katıldı. Burak Sağyaşar’ın eşlik ettiği güzel oyuncu, “Biz de filmi çok merak ediyoruz, çok güzel olduğuna eminiz. İnşallah daha nice filmler yapılır, sinema sektörümüz için katkılar olur” dedi. Hamileliğinde gün sayan ve bir hayli heyecanlı olduğunu belirten Şendil, “Mayıs ayının ilk haftası bekliyoruz, çok az bir zaman kaldı. Heyecan ve sabırsızlık var, ama ben bu halime çok alıştım” dedi. Eşi ile birlikte sağlıklı bir bebek dileyen oyuncu, “Hamileliğim boyunca 16 kilo aldım, ben hiç saklamıyorum. Doğumdan sonra bir süre çalışmak istemiyorum, çocuğumuzun güvenliği için” dedi.