Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Soral kardeşler, maratonda koşacak
Soral kardeşler, maratonda koşacak
Oyuncu kardeşler Bensu ve Hande Soral, Avrasya Maratonu'nda koşacak. Önceki gün basın mensuplarının karşısına çıkan iki kardeş, spora ve hareketli bir yaşam sürmeye yönelik farkındalık çağrısı yaptı.
Magazin 12 Nisan 2017 - 19:12

Oyuncu kardeşler Hande Soral ve Bensu Soral, 30 Nisan'da Tarihi Yarımada'da düzenlenecek olan Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu'na katılacak. Maraton öncesi Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un ev sahipliğinde Feriye Sarayı’nda basın mensuplarının karşısına çıkan ikili, “Her yaştan insan koşabilir. Koşmak, motivasyonunuzu ve mutluluğunuzu artırıyor. Biz spor yaparak zinde kalıyoruz. İnsan kendini her anlamda daha iyi hissediyor. Aramızda ise kesinlikle rekabet yok” dedi.
bensu-soral-hande-soral-3

“KARDEŞİMLE GURUR DUYUYORUM”
İçerde dizisinde canlandırdığı Melek karakteriyle milyonları ekran başına kilitleyen Bensu Soral’ın performansını nasıl bulduğu sorulan Hande Soral, “Bensu’yla gurur duyuyorum. Ekrana da çok yakışıyor. Yeri geldiğinde de eksiklerini söylüyorum. Nazar değmesin!” şeklinde konuştu. Bensu Soral ise yaz ayında vaktinin büyük bir bölümününü plaj voleybolu oynayarak geçireceğini söyledi.

handebensusoral

İki kardeş her fırsatta birbirlerine destek veriyor.

 

Son güncelleme: 19:14 - 12.04.2017