Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal medya uçak kazası sonrası yaşanan ölümlere ağladı
Sosyal medya uçak kazası sonrası yaşanan ölümlere ağladı
Birleşik Arap Emirlikleri'nden İstanbul'a giden bir özel jetin İran'ın dağlık bölgesinde düştüğü haberi ile tüm Türkiye sarsıldı.
Magazin 12 Mart 2018 - 07:25

İş insanı Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran’ın ve 7 arkadaşının da aralarında bulunduğu uçağın Başran Holding’e ait olduğu bildirildi. Uçakta bulunan yolcular arasında Zeynep Coşkun, Ayşe And, Burcu Urfalı, Aslı İzmirli, Liana Hananel, Jasmin Baruh, Sinem Akay bulunduğu belirtilirken kaptan pilotun Beril Gebeş olduğu açıklandı.

ucak-kazasi-2

 

ACI KAYBIN ARDINDAN SOSYAL MEDYADA ÇOK SAYIDA PAYLAŞIM YAPILDI

Bir dönem Galatasaray’da top koşturan Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde dostluk ve arkadaşlık yaptığı Mina Başaran’ın ardından duygusal satırlar paylaştı. İşte Yolanthe’nin o satırları:

yolanthe-cabau

“Şu an uçaktan indim ve hayatımdaki en acı haberi aldım. Dünya tatlısı arkadaşım Mina’nın uçak kazasındaki vefatı için söyleyecek söz, acımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Şu an bu mesajı yazdığıma bile inanamıyorum. Çok sevilen, hayat dolu, melek gibi kalbi olan biricik arkadaşımdı.. Hiçbir söz ailesinin acısını dindiremez. Nurlar içinde yatsın, ışıklarla uyusun. Allah Başaran ailesine sabır ve dayanma gücü versin. Tüm kalbim ve dualarım Mina, ailesi ve uçakta onunla beraber olan dünya güzeli arkadaşlarıyla… Güzel kalpli meleğim, seni çok özleyeceğim”

yolanthe-cabau-2demet-akalinhakan-peker

idil-firat
isil-recber

yesim-salkimozge-ulusoyburcu-esmersoybuse-terimsahan-gokbakar
Son güncelleme: 10:30 - 12.03.2018