Sosyetik Ev Kadınları Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir? Programın yıldızı hakkında merak edilenler…

Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir? İşte Sosyetik Ev Kadınları'nın sevilen isimi ile ilgili bilmedikleriniz. Bir güzellik merkezinin kurucusu olan ünlü yarışmacı aynı zamanda öğretmen. İşte Esra Tekgöz Kızıltaş ile ilgili merak edilenler...

Sosyetik Ev Kadınları Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir? Programın yıldızı hakkında merak edilenler…

Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir? sorusu Sosyetik Ev Kadınları başladığından bu yana magazin dünyasının en sık sorulan sorularından biri. İşte ünlü sosyetik güzelle ilgili bilinmeyenler…

ESRA TEKGÖZ KIZILTAŞ KİMDİR?

Esra Tekgöz Kızıltaş Gia Cadde Güzellik merkezinin kurucusudur. 13 yıllık öğretmenlik hayatı vardır. Sonrasında öğretmenlikten sıkıldı ve iş kadını olmak için sektör değiştirmek istedi. Bir müşteri olarak kendi ihtiyaçlarından yola çıktı ve kendisinin istediği gibi bir güzellik ve masaj merkezi kurdu.

Esra Tekgöz sonradan evlenerek soy ismini Kızıltaş olarak değiştirmiştir. İstanbul’un en çok sevilen ve en pahalı güzellik merkezi olan Gia Güzellik merkezinde sosyetenin de nabzı tutulmaktadır. Bu güzellik merkezine gelen müşteriler ile samimi ilişkiler kuran Esra Tekgöz Kızıltaş böylece sosyeteye de dahil olmuş oldu. Evlidir ve 2 oğlu vardır. esratekgoz. com isimli bir internet sitesi vardır.

sosyetik ev kadınları sözcü ile ilgili görsel sonucu

Yayınlandığı ABD, İngiltere, Kanada, Fransa ve Avustralya gibi birçok ülkede büyük bir beğeni ile takip edilen program 5 Şubat Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak. Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak Sosyetik Ev Kadınları tüm izleyicileri televizyon başına kilitleyecek.

Cemiyet hayatının tanınan simaları; Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tokgöz ve Ezgi Dargı “Sosyetik Ev Kadınları”nda bir araya gelerek özel hayatlarını ekrana taşıyacak.

Loading...